Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOOL SOLUTIONS LOGISTICS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41693290 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/1239/2019
EUIDROONRC.J6/1239/2019
Data înființării26.09.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaBrujeni nr. 1041, Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
939.380
Profit (Lei)
20.810
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 939.380 | 20.810 | 1.734 | 305.997 | 172.106 | 142.073 | 8.182 | 2 |
| 2024 | 761.299 | -158.278 | -13.190 | 316.626 | 225.548 | 78.450 | -12.628 | 2 |
| 2023 | 1.781.768 | 145.450 | 12.121 | 226.810 | 260.953 | 111.507 | 145.650 | 3 |
| 2022 | 1.582.029 | 179.731 | 14.978 | 225.953 | 257.562 | 147.515 | 179.124 | 3 |
| 2021 | 1.040.817 | 85.808 | 7.151 | 203.461 | 189.539 | 99.123 | 85.201 | 2 |
| 2020 | 374.133 | 10.843 | 904 | 165.597 | 118.794 | 57.039 | 10.236 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 90.208 | 354 | 89.247 | -607 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.46
Viteza rotație active
2.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
10.405 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.22% | -20.79% | 8.16% | 11.36% | 8.24% | 2.9% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.88% | 0% | 9.19% | 12.36% | 9.23% | 3.83% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 99.86% | 100% | 100% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 10.405 Lei | -79.139 Lei | 48.483 Lei | 59.910 Lei | 42.904 Lei | 10.843 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.99
Viteza rotație stocuri
3466.35
Durata medie încasare creanțe
42.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.99 | 2.5 | 4.78 | 3.91 | 3.61 | 2.13 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 3466.35 | 1547.36 | 148.42 | 36.58 | 102.32 | 1144.14 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 42.86 zile | 21.66 zile | 15.5 zile | 9.27 zile | 22.94 zile | 15 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 469.690 Lei | 380.650 Lei | 593.923 Lei | 527.343 Lei | 520.409 Lei | 374.133 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.46
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
54.78%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.46 | 0.25 | 0.49 | 0.65 | 0.49 | 0.34 | 0.99 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 0.25 | 0.44 | 0.46 | 0.44 | 0.34 | 0.99 |
| Pondere active imobilizate | 54.78% | 74.19% | 70.06% | 63.58% | 65.66% | 67.56% | 0.4% |
| Pondere active circulante | 45.22% | 25.81% | 29.94% | 36.42% | 34.34% | 32.44% | 99.6% |
©Firme.ro