Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOCŞOR ART CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare41710498 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001061521
EUIDROONRC.J2019001061521
Data înființării02.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresa1 Decembrie 1918 nr. 61, Stoeneşti, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
28.014
Profit (Lei)
-175.800
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28.014 | -175.800 | -14.650 | 253.391 | 13.363 | 5.499 | -234.529 | 1 |
| 2023 | 61.487 | 5.502 | 459 | 209.938 | 20.782 | 130.427 | -58.729 | 1 |
| 2022 | 64.520 | 0 | 0 | 154.719 | 28.201 | 62.287 | -64.231 | 1 |
| 2021 | 71.322 | 0 | 0 | 76.930 | 0 | 21.451 | -55.479 | 1 |
| 2020 | 28.796 | 0 | 0 | 75.258 | 65 | 42.979 | -32.214 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-627.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74.96%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
1.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-627.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74.96%
Profit net per salariat
-175.800 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -627.54% | 8.95% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 9.95% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 74.96% | -9.37% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -175.800 Lei | 5.502 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14.05 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.49 | 0.41 | 0.71 | 3.32 | 0.67 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.56 | 1.15 | 3.42 | 0.82 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.05 zile | 0 zile | 0 zile | 1.6 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 28.014 Lei | 61.487 Lei | 64.520 Lei | 71.322 Lei | 14.398 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
70.85%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.62 | 0.4 | 0.28 | 0.57 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.1 | 0.04 | 0.01 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 70.85% | 13.74% | 31.17% | 0% | 0.15% |
| Pondere active circulante | 29.15% | 86.26% | 68.83% | 100% | 99.85% |
©Firme.ro