Companie
Detalii identificare
Nume firmăGRAND CIVIC RZV S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41732127 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000924315
EUIDROONRC.J2019000924315
Data înființării07.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBogdan Petriceicu Haşdeu nr. 35, Zalău, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
99.039
Profit (Lei)
-365.170
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99.039 | -365.170 | -30.431 | 703.545 | 707.469 | 415.762 | 419.686 | 1 |
| 2024 | 1.406.650 | 525.579 | 43.798 | 871.321 | 792.356 | 863.821 | 784.856 | 1 |
| 2023 | 76.149 | 0 | 0 | 244.484 | 491.261 | 12.500 | 259.277 | 2 |
| 2022 | 284.034 | 36.214 | 3.018 | 143.652 | 133.151 | 344.654 | 334.153 | 2 |
| 2021 | 381.685 | 60.435 | 5.036 | 24.085 | 30.200 | 291.823 | 297.938 | 1 |
| 2020 | 184.850 | 1.230 | 103 | 16.865 | 15.856 | 266.112 | 265.103 | 1 |
| 2019 | 477.250 | 263.673 | 21.973 | 33.955 | 0 | 297.828 | 263.873 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-368.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-87.01%
Lichiditate curentă
0.59
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-368.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-87.01%
Profit net per salariat
-365.170 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -368.71% | 37.36% | 0% | 12.75% | 15.83% | 0.67% | 55.25% |
| Marjă profit brut | 0% | 43.76% | 0% | 13.77% | 16.85% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -87.01% | 66.97% | 0% | 10.84% | 20.28% | 0.46% | 99.92% |
| Profit net per salariat | -365.170 Lei | 525.579 Lei | 0 Lei | 18.107 Lei | 60.435 Lei | 1.230 Lei | 263.673 Lei |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
40.93
Durata medie încasare creanțe
1498.95 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0.85 | 0.15 | 0.59 | 1.19 | 0.66 | 1.6 |
| Viteza rotație stocuri | 40.93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1498.95 zile | 61.02 zile | 32.6 zile | 130.77 zile | 95.63 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 99.039 Lei | 1.406.650 Lei | 38.075 Lei | 142.017 Lei | 381.685 Lei | 184.850 Lei | 477.250 Lei |
Lichiditate curentă
0.59
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
62.99%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.59 | 0.99 | 0.05 | 2.4 | 12.12 | 15.78 | 8.77 |
| Lichiditate imediată | 0.59 | 0.99 | 0.05 | 2.4 | 12.12 | 15.78 | 8.77 |
| Pondere active imobilizate | 62.99% | 47.84% | 97.52% | 27.87% | 9.38% | 5.62% | 0% |
| Pondere active circulante | 37.01% | 52.16% | 2.48% | 72.13% | 90.62% | 94.38% | 100% |
©Firme.ro