Companie

Detalii identificare

Nume firmăPERFORMANCE POINT S.R.L.
Cod unic de înregistrare41737841 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3818/2019
EUIDROONRC.J35/3818/2019
Data înființării08.10.2019 - 6 ani

Domeniu de activitate

CAEN
8559
info-icon
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie

Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,

8520 -învăţământul secundar general,

8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,

8532 -învăţământul superior,

854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.

Informații de contact

AdresaMihai Eminescu nr. 12, Timişoara, Timiş

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
238.978
Profit (Lei)
126.902
Număr angajați
1
Vechime
6 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024238.978126.90210.575339.60781.061448.152189.6061
2023172.55762.5035.209406.018114.603354.11862.7031
2022185.404158.92913.2446.8490358.338351.4891
2021231.732214.72417.8943.6660196.226192.5600
2020291.737257.34621.44666.3690428.874362.5050
2019109.330104.9598.7473.280668107.771105.1590

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
53.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.93%
Lichiditate curentă
1.32
Viteza rotație active
0.45

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
53.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.93%
Profit net per salariat
126.902 Lei
Indicator202420232022202120202019
Marjă profit net53.1%36.22%85.72%92.66%88.21%96%
Marjă profit brut54.11%37.46%86.58%95.6%90.89%99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)66.93%99.68%45.22%100%70.99%99.81%
Profit net per salariat126.902 Lei62.503 Lei158.929 Lein/an/an/a
Viteza rotație active
0.45
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator202420232022202120202019
Viteza rotație active0.450.370.521.180.681.01
Viteza rotație stocuri000000
Durata medie încasare creanțe0 zile0 zile3.46 zile3.27 zile41.53 zile26.54 zile
Cifra de afaceri per salariat238.978 Lei172.557 Lei185.404 Lein/an/an/a
Lichiditate curentă
1.32
Lichiditate imediată
1.32
Pondere active imobilizate
15.32%
Indicator202420232022202120202019
Lichiditate curentă1.320.8752.3253.536.4632.86
Lichiditate imediată1.320.8752.3253.536.4632.86
Pondere active imobilizate15.32%24.45%0%0%0%0.62%
Pondere active circulante84.68%75.55%100%100%100%99.38%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente