Companie
Detalii identificare
Nume firmăCAM NETWORKING SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare41750158 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/3119/2019
EUIDROONRC.J8/3119/2019
Data înființării10.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6203
Această clasă include: activităţi de management şi exploatare, în locaţie, a sistemelor de calculatoare ale clienţilor şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor, precum şi serviciile anexe pentru acestea.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul
Informații de contact
AdresaMorarului nr. 1C, Braşov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
106.255
Profit (Lei)
58.310
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106.255 | 58.310 | 4.859 | 16.087 | 0 | 301.013 | 284.926 | 0 |
| 2023 | 95.409 | 57.530 | 4.794 | 7.390 | 0 | 234.006 | 226.616 | 0 |
| 2022 | 86.580 | 65.413 | 5.451 | 2.417 | 0 | 171.503 | 169.086 | 0 |
| 2021 | 50.714 | 35.324 | 2.944 | 110 | 0 | 103.783 | 103.673 | 0 |
| 2020 | 103.678 | 58.027 | 4.836 | 734 | 0 | 69.083 | 68.349 | 0 |
| 2019 | 12.875 | 10.122 | 844 | 586 | 0 | 10.908 | 10.322 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
54.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.46%
Lichiditate curentă
18.71
Viteza rotație active
0.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
54.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.46%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 54.88% | 60.3% | 75.55% | 69.65% | 55.97% | 78.62% |
| Marjă profit brut | 63.87% | 69.81% | 78.59% | 72.65% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.46% | 25.39% | 38.69% | 34.07% | 84.9% | 98.06% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
985.47 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.35 | 0.41 | 0.5 | 0.49 | 1.5 | 1.18 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 985.47 zile | 883.21 zile | 674.91 zile | 664.06 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
18.71
Lichiditate imediată
18.71
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 18.71 | 31.67 | 70.96 | 943.48 | 94.12 | 18.61 |
| Lichiditate imediată | 18.71 | 31.67 | 70.96 | 943.48 | 94.12 | 18.61 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro