Companie
Detalii identificare
Nume firmăPORTAL WASH S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41794227 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019001181388
EUIDROONRC.J2019001181388
Data înființării21.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaHoria nr. 3-5, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
311.044
Profit (Lei)
25.867
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 311.044 | 25.867 | 2.156 | 463.855 | 286.456 | 101.446 | -75.953 | 1 |
| 2023 | 246.650 | 8.964 | 747 | 468.659 | 256.472 | 110.367 | -101.820 | 1 |
| 2022 | 215.034 | 0 | 0 | 412.031 | 241.169 | 60.078 | -110.784 | 1 |
| 2021 | 226.552 | 0 | 0 | 400.845 | 255.391 | 61.865 | -83.589 | 1 |
| 2020 | 84.005 | 0 | 0 | 405.576 | 255.982 | 72.873 | -76.721 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-34.06%
Lichiditate curentă
0.22
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-34.06%
Profit net per salariat
25.867 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.32% | 3.63% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.71% | 4.63% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -34.06% | -8.8% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 25.867 Lei | 8.964 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
86.53 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 0.67 | 0.71 | 0.71 | 0.26 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 86.53 zile | 63.47 zile | 75.14 zile | 41.54 zile | 234.08 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 311.044 Lei | 246.650 Lei | 215.034 Lei | 226.552 Lei | 84.005 Lei |
Lichiditate curentă
0.22
Lichiditate imediată
0.22
Pondere active imobilizate
73.85%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.22 | 0.24 | 0.15 | 0.15 | 0.18 |
| Lichiditate imediată | 0.22 | 0.24 | 0.15 | 0.15 | 0.18 |
| Pondere active imobilizate | 73.85% | 69.91% | 80.06% | 80.5% | 77.84% |
| Pondere active circulante | 26.15% | 30.09% | 19.94% | 19.5% | 22.16% |
©Firme.ro