Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRUST & HOPE S.R.L.
Cod unic de înregistrare41822106 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4156/2019
EUIDROONRC.J12/4156/2019
Data înființării28.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaPoet Grigore Alexandrescu nr. 35, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
97.709
Profit (Lei)
6.305
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97.709 | 6.305 | 525 | 13.255 | 7.577 | 38.137 | 53.051 | 0 |
| 2023 | 130.272 | 45.201 | 3.767 | 15.945 | 2.758 | 59.933 | 46.746 | 0 |
| 2022 | 119.722 | 13.337 | 1.111 | 37.164 | 4.758 | 45.983 | 13.577 | 0 |
| 2021 | 98.108 | 18.137 | 1.511 | 20.245 | 7.373 | 43.354 | 30.482 | 0 |
| 2020 | 33.266 | 12.634 | 1.053 | 1.739 | 0 | 14.083 | 12.344 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 360 | 0 | 70 | -290 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.88%
Lichiditate curentă
2.88
Viteza rotație active
2.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11.88%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.45% | 34.7% | 11.14% | 18.49% | 37.98% | 0% |
| Marjă profit brut | 7.32% | 40.38% | 14.19% | 21.13% | 40.98% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 11.88% | 96.69% | 98.23% | 59.5% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.14
Viteza rotație stocuri
84.89
Durata medie încasare creanțe
131.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.14 | 2.08 | 2.36 | 1.93 | 2.36 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 84.89 | 122.21 | 59.01 | 228.69 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 131.66 zile | 91.98 zile | 93.38 zile | 102.01 zile | 54.86 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.88
Lichiditate imediată
2.79
Pondere active imobilizate
16.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.88 | 3.76 | 1.24 | 2.14 | 8.1 | 0.19 |
| Lichiditate imediată | 2.79 | 3.69 | 1.18 | 2.12 | 8.1 | 0.19 |
| Pondere active imobilizate | 16.57% | 4.4% | 9.38% | 14.53% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 83.43% | 95.6% | 90.62% | 85.47% | 100% | 100% |
©Firme.ro