Companie
Detalii identificare
Nume firmăENDORTO MEDICA S.R.L.
Cod unic de înregistrare41833504 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019004195128
EUIDROONRC.J2019004195128
Data înființării30.10.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaTrifoiului nr. 16, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
34.995
Profit (Lei)
23.008
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.995 | 23.008 | 1.917 | 1.653 | 0 | 16.599 | 25.784 | 0 |
| 2023 | 54.979 | 31.488 | 2.624 | 2.606 | 0 | 28.993 | 32.667 | 0 |
| 2022 | 27.516 | 24.712 | 2.059 | 451 | 0 | 39.457 | 39.006 | 0 |
| 2021 | 7.823 | 5.365 | 447 | 422 | 0 | 14.715 | 14.293 | 1 |
| 2020 | 6.851 | 6.650 | 554 | 73 | 0 | 9.001 | 8.928 | 0 |
| 2019 | 2.268 | 2.078 | 173 | 68 | 0 | 2.346 | 2.278 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
65.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.23%
Lichiditate curentă
10.04
Viteza rotație active
2.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
65.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.23%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 65.75% | 57.27% | 89.81% | 68.58% | 97.07% | 91.62% |
| Marjă profit brut | 78.61% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 89.23% | 96.39% | 63.35% | 37.54% | 74.48% | 91.22% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 5.365 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.11
Viteza rotație stocuri
58.13
Durata medie încasare creanțe
22.94 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.11 | 1.9 | 0.7 | 0.53 | 0.76 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 58.13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 22.94 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 7.823 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
10.04
Lichiditate imediată
9.68
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.04 | 11.13 | 87.49 | 34.87 | 123.3 | 34.5 |
| Lichiditate imediată | 9.68 | 11.13 | 87.49 | 34.87 | 123.3 | 34.5 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro