Companie
Detalii identificare
Nume firmăWOW ME REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare41876300 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/4986/2019
EUIDROONRC.J23/4986/2019
Data înființării08.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaMărului nr. 12-14, Fundeni, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
159.928
Profit (Lei)
111.369
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 159.928 | 111.369 | 9.281 | 52.092 | 0 | 669.784 | 617.692 | 0 |
| 2023 | 124.149 | 105.278 | 8.773 | 44.969 | 0 | 551.292 | 506.323 | 0 |
| 2022 | 112.761 | 102.652 | 8.554 | 29.668 | 0 | 430.713 | 401.045 | 0 |
| 2021 | 106.860 | 96.265 | 8.022 | 21.746 | 0 | 320.139 | 298.393 | 0 |
| 2020 | 223.851 | 178.328 | 14.861 | 31.119 | 0 | 233.248 | 202.129 | 0 |
| 2019 | 34.516 | 23.601 | 1.967 | 10.032 | 0 | 33.833 | 23.801 | 0 |
Marja profit net
69.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.03%
Lichiditate curentă
12.86
Viteza rotație active
0.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
69.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.03%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 69.64% | 84.8% | 91.04% | 90.09% | 79.66% | 68.38% |
| Marjă profit brut | 82.12% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.03% | 20.79% | 25.6% | 32.26% | 88.22% | 99.16% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1500.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.24 | 0.23 | 0.26 | 0.33 | 0.96 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1500.43 zile | 1260.13 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
12.86
Lichiditate imediată
12.86
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.86 | 12.26 | 14.52 | 14.72 | 7.5 | 3.37 |
| Lichiditate imediată | 12.86 | 12.26 | 14.52 | 14.72 | 7.5 | 3.37 |