Companie
Detalii identificare
Nume firmăWOW SUN STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare41885546 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019015370406
EUIDROONRC.J2019015370406
Data înființării12.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaNicolae Apostol nr. 45, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
346.634
Profit (Lei)
-55.553
Număr angajați
4
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 346.634 | -55.553 | -4.629 | 161.667 | 0 | 13.526 | -148.141 | 4 |
| 2024 | 220.156 | -59.008 | -4.917 | 108.544 | 0 | 15.956 | -92.588 | 8 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 33.580 | 0 | 0 | -33.580 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 46.331 | 0 | 12.751 | -33.580 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 46.331 | 0 | 12.751 | -33.580 | 1 |
| 2020 | 54.721 | 0 | 0 | 45.435 | 0 | 14.311 | -31.124 | 1 |
| 2019 | 2.850 | 0 | 0 | 17.859 | 0 | 1.893 | -15.966 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-16.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.5%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
25.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-16.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.5%
Profit net per salariat
-13.888 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -16.03% | -26.8% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.5% | 63.73% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -13.888 Lei | -7.376 Lei | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
25.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.69 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 25.63 | 13.8 | 0 | 0 | 0 | 3.82 | 1.51 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.69 zile | 5.8 zile | 0 | 0 | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 86.659 Lei | 27.520 Lei | n/a | n/a | 0 Lei | 54.721 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.15 | 0 | 0.28 | 0.28 | 0.31 | 0.11 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.15 | 0 | 0.28 | 0.28 | 0.31 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0 | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 0 | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro