Companie
Detalii identificare
Nume firmăLA PANOSU S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41898155 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/3499/2019
EUIDROONRC.J22/3499/2019
Data înființării14.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaBucovinei nr. 116, Moţca, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
539.886
Profit (Lei)
443
Număr angajați
6
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 539.886 | 443 | 37 | 246.675 | 39.957 | 58.737 | -147.981 | 6 |
| 2024 | 447.531 | -144.302 | -12.025 | 278.200 | 54.248 | 75.528 | -148.424 | 6 |
| 2023 | 400.191 | 584 | 49 | 131.817 | 60.414 | 67.281 | -4.122 | 5 |
| 2022 | 378.021 | 48.100 | 4.008 | 92.283 | 32.704 | 54.872 | -4.707 | 2 |
| 2021 | 166.593 | 3.343 | 279 | 98.401 | 9.058 | 36.536 | -52.807 | 1 |
| 2020 | 9.787 | 0 | 0 | 74.968 | 4.413 | 14.405 | -56.150 | 0 |
| 2019 | 10.672 | 0 | 0 | 30.292 | 223 | 17.738 | -12.331 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.3%
Lichiditate curentă
0.24
Viteza rotație active
5.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.3%
Profit net per salariat
74 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.08% | -32.24% | 0.15% | 12.72% | 2.01% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0.08% | 0% | 1.15% | 13.64% | 2.01% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.3% | 97.22% | -14.17% | -1021.88% | -6.33% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 74 Lei | -24.050 Lei | 117 Lei | 24.050 Lei | 3.343 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
5.47
Viteza rotație stocuri
112.71
Durata medie încasare creanțe
32.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.47 | 3.45 | 3.13 | 4.32 | 3.65 | 0.52 | 0.59 |
| Viteza rotație stocuri | 112.71 | 19.35 | 13.4 | 13.38 | 17.53 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 32.42 zile | 40.24 zile | 23.85 zile | 8 zile | 13.45 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 89.981 Lei | 74.589 Lei | 80.038 Lei | 189.011 Lei | 166.593 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.24
Lichiditate imediată
0.22
Pondere active imobilizate
40.49%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.24 | 0.27 | 0.51 | 0.59 | 0.37 | 0.19 | 0.59 |
| Lichiditate imediată | 0.22 | 0.19 | 0.28 | 0.29 | 0.27 | 0.19 | 0.59 |
| Pondere active imobilizate | 40.49% | 41.8% | 47.31% | 37.34% | 19.87% | 23.45% | 1.24% |
| Pondere active circulante | 59.51% | 58.2% | 52.69% | 62.66% | 80.13% | 76.55% | 98.76% |
©Firme.ro