Companie
Detalii identificare
Nume firmăPRO FORM IMPACT S.R.L.
Cod unic de înregistrare41907539 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2731/2019
EUIDROONRC.J3/2731/2019
Data înființării15.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
72.800
Profit (Lei)
-33.395
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72.800 | -33.395 | -2.783 | 89.777 | 474 | 179.448 | 81.145 | 1 |
| 2023 | 291.926 | 113.681 | 9.473 | 85.073 | 474 | 208.139 | 114.540 | 3 |
| 2022 | 120.756 | 56.303 | 4.692 | 6.699 | 474 | 377.334 | 371.109 | 2 |
| 2021 | 385.985 | 310.336 | 25.861 | 5.667 | 474 | 319.998 | 314.805 | 1 |
| 2020 | 248.300 | 204.269 | 17.022 | 14.358 | 474 | 210.033 | 204.469 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 9.172 | 474 | 569 | 191 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-45.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-41.15%
Lichiditate curentă
2
Viteza rotație active
0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-45.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-41.15%
Profit net per salariat
-33.395 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -45.87% | 38.94% | 46.63% | 80.4% | 82.27% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -41.15% | 99.25% | 15.17% | 98.58% | 99.9% | 0% |
| Profit net per salariat | -33.395 Lei | 37.894 Lei | 28.152 Lei | 310.336 Lei | 204.269 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.4
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
708.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.4 | 1.4 | 0.32 | 1.2 | 1.18 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 708.22 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 72.800 Lei | 97.309 Lei | 60.378 Lei | 385.985 Lei | 248.300 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2
Lichiditate imediată
2
Pondere active imobilizate
0.26%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2 | 2.45 | 56.33 | 56.47 | 14.63 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 2 | 2.45 | 56.33 | 56.47 | 14.63 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 0.26% | 0.23% | 0.13% | 0.15% | 0.23% | 45.45% |
| Pondere active circulante | 99.74% | 99.77% | 99.87% | 99.85% | 99.77% | 54.55% |
©Firme.ro