Companie
Detalii identificare
Nume firmăVLĂSCEANU A CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare41921827 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/1208/2019
EUIDROONRC.J52/1208/2019
Data înființării20.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaDeleni nr. 859, Trestieni, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
86.975
Profit (Lei)
14.929
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 86.975 | 14.929 | 1.244 | 25.772 | 0 | 13.070 | -12.702 | 1 |
| 2023 | 78.395 | 0 | 0 | 34.949 | 0 | 7.319 | -27.630 | 1 |
| 2022 | 214.511 | 112.962 | 9.414 | 4.786 | 0 | 117.988 | 113.202 | 2 |
| 2021 | 221.298 | 123.895 | 10.325 | 7.383 | 0 | 138.740 | 131.357 | 2 |
| 2020 | 200.330 | 117.868 | 9.822 | 8.176 | 0 | 100.198 | 92.022 | 2 |
| 2019 | 39.370 | 33.954 | 2.830 | 3.635 | 0 | 37.789 | 34.154 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-117.53%
Lichiditate curentă
0.51
Viteza rotație active
6.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-117.53%
Profit net per salariat
14.929 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.16% | 0% | 52.66% | 55.99% | 58.84% | 86.24% |
| Marjă profit brut | 20.43% | 0% | 53.61% | 56.87% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -117.53% | 0% | 99.79% | 94.32% | 100% | 99.41% |
| Profit net per salariat | 14.929 Lei | 0 Lei | 56.481 Lei | 61.948 Lei | 58.934 Lei | 33.954 Lei |
Viteza rotație active
6.65
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.65 | 10.71 | 1.82 | 1.6 | 2 | 1.04 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 190.75 zile | 0.74 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 86.975 Lei | 78.395 Lei | 107.256 Lei | 110.649 Lei | 100.165 Lei | 39.370 Lei |
Lichiditate curentă
0.51
Lichiditate imediată
0.51
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.51 | 0.21 | 24.65 | 18.79 | 12.26 | 10.4 |
| Lichiditate imediată | 0.51 | 0.21 | 24.65 | 18.79 | 12.26 | 10.4 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro