Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAC ESTETIC MOB S.R.L.
Cod unic de înregistrare41926204 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4474/2019
EUIDROONRC.J12/4474/2019
Data înființării20.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3109
Această clasă include:
-fabricarea de canapele, canapele extensibile şi fotolii -fabricarea de scaune şi bănci pentru grădină -fabricarea de mobilier pentru dormitoare, sufragerii, grădini etc. -fabricarea de carcase pentru maşini de cusut, televizoare etc.
Această clasă include de asemenea:
-finisarea scaunelor şi băncilor, cum ar fi tapiţarea -finisarea mobilierului cum ar fi : vopsirea, lăcuirea şi tapiţarea Această clasă exclude: -fabricarea de perne, plăpumi cu puf ,
1342 -fabricarea de mobilier din ceramică, beton sau piatră,
2342, 2369, 2370 -fabricarea de lămpi electrice şi echipamente de iluminat,
2740 -fabricarea de scaune pentru autoturisme,
2932 -fabricarea de scaune pentru vagoanele de călători,
3020 -fabricarea de scaune de avion,
3030 -retapiţarea şi recondiţionarea mobilierului,
9524
-fabricarea de canapele, canapele extensibile şi fotolii -fabricarea de scaune şi bănci pentru grădină -fabricarea de mobilier pentru dormitoare, sufragerii, grădini etc. -fabricarea de carcase pentru maşini de cusut, televizoare etc.
Această clasă include de asemenea:
-finisarea scaunelor şi băncilor, cum ar fi tapiţarea -finisarea mobilierului cum ar fi : vopsirea, lăcuirea şi tapiţarea Această clasă exclude: -fabricarea de perne, plăpumi cu puf ,
1342 -fabricarea de mobilier din ceramică, beton sau piatră,
2342, 2369, 2370 -fabricarea de lămpi electrice şi echipamente de iluminat,
2740 -fabricarea de scaune pentru autoturisme,
2932 -fabricarea de scaune pentru vagoanele de călători,
3020 -fabricarea de scaune de avion,
3030 -retapiţarea şi recondiţionarea mobilierului,
9524
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea de mobila
Obiect activitateFabricarea de mobila n.c.a.
Informații de contact
AdresaNirajului nr. 10, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
169.052
Profit (Lei)
-44.223
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 169.052 | -44.223 | -3.685 | 196.047 | 99.597 | 9.056 | -87.394 | 1 |
| 2024 | 245.783 | 2.035 | 170 | 269.036 | 148.762 | 77.103 | -43.171 | 1 |
| 2023 | 299.402 | 0 | 0 | 303.061 | 199.683 | 53.856 | -45.206 | 1 |
| 2022 | 298.981 | 3.936 | 328 | 305.275 | 250.721 | 56.879 | 6.641 | 2 |
| 2021 | 252.058 | 70.085 | 5.840 | 27.417 | 16.901 | 80.841 | 70.325 | 2 |
| 2020 | 108.066 | 16.229 | 1.352 | 23.414 | 12.865 | 26.978 | 16.429 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 900 | 722 | 378 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-26.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.6%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
1.56
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-26.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.6%
Profit net per salariat
-44.223 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -26.16% | 0.83% | 0% | 1.32% | 27.81% | 15.02% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 1.83% | 0% | 2.32% | 28.8% | 16.02% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.6% | -4.71% | 0% | 59.27% | 99.66% | 98.78% | 0% |
| Profit net per salariat | -44.223 Lei | 2.035 Lei | 0 Lei | 1.968 Lei | 35.043 Lei | 16.229 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.56
Viteza rotație stocuri
44.7
Durata medie încasare creanțe
5.18 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.56 | 1.09 | 1.18 | 0.97 | 2.58 | 2.71 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 44.7 | 8.87 | 6.46 | 8.32 | 41.64 | 12.53 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.18 zile | 0.01 zile | 0 zile | 4.88 zile | 77.06 zile | 37.89 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 169.052 Lei | 245.783 Lei | 299.402 Lei | 149.491 Lei | 126.029 Lei | 108.066 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
91.67%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.29 | 0.18 | 0.19 | 2.95 | 1.15 | 0.42 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.18 | 0.02 | 0.07 | 2.73 | 0.78 | 0.42 |
| Pondere active imobilizate | 91.67% | 65.86% | 78.76% | 81.51% | 17.29% | 32.29% | 65.64% |
| Pondere active circulante | 8.33% | 34.14% | 21.24% | 18.49% | 82.71% | 67.71% | 34.36% |
©Firme.ro