Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIRCEA MURESAN INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41943574 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019004521121
EUIDROONRC.J2019004521121
Data înființării25.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6420
Această clasă include activităţi ale companiilor de tip holding, de exemplu unităţi ce deţin active (deţinând diverse niveluri de control al acţiunilor) ale unui grup de filiale şi a căror principală activitate este administrarea acţiunilor (proprietăţilor) grupului. Companiile de tip holding din această clasă nu furnizează nici un alt serviciu filialelor în care deţine acţiuni, de exemplu ele nu administrează şi nu conduc acele unităţi. Această clasă exclude: -administrarea activă a companiilor şi întreprinderilor, planificarea strategică şi luarea de decizii în cadrul companiilor,
7010
7010
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorIntermedieri financiare, cu exceptia activitatilor de asigurari si ale fondurilor de pensii
Obiect activitateActivitati ale holdingurilor
Informații de contact
AdresaLunetei nr. 5, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
770.983
Profit (Lei)
2.565.553
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 770.983 | 2.565.553 | 213.796 | 131.598 | 23.613 | 2.673.551 | 2.575.947 | 1 |
| 2024 | 736.236 | 3.138.146 | 261.512 | 193.739 | 25.056 | 3.290.679 | 3.130.395 | 1 |
| 2023 | 618.982 | 3.112.753 | 259.396 | 40.577 | 56.174 | 3.091.426 | 3.115.153 | 1 |
| 2022 | 498.862 | 2.945.388 | 245.449 | 116.835 | 98.975 | 2.959.815 | 2.947.788 | 1 |
| 2021 | 473.568 | 1.602.867 | 133.572 | 26.646 | 168.063 | 1.739.452 | 1.887.530 | 1 |
| 2020 | 294.746 | 282.663 | 23.555 | 196.704 | 253.613 | 220.423 | 284.663 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
332.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.6%
Lichiditate curentă
20.32
Viteza rotație active
0.29
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
332.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.6%
Profit net per salariat
2.565.553 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 332.76% | 426.24% | 502.88% | 590.42% | 338.47% | 95.9% |
| Marjă profit brut | 345.74% | 441.83% | 515.71% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.6% | 100% | 99.92% | 99.92% | 84.92% | 99.3% |
| Profit net per salariat | 2.565.553 Lei | 3.138.146 Lei | 3.112.753 Lei | 2.945.388 Lei | 1.602.867 Lei | 282.663 Lei |
Viteza rotație active
0.29
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1151.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.29 | 0.22 | 0.2 | 0.16 | 0.25 | 0.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1151.9 zile | 888 zile | 45.96 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 770.983 Lei | 736.236 Lei | 618.982 Lei | 498.862 Lei | 473.568 Lei | 294.746 Lei |
Lichiditate curentă
20.32
Lichiditate imediată
20.32
Pondere active imobilizate
0.88%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.32 | 16.99 | 76.19 | 25.33 | 65.28 | 1.12 |
| Lichiditate imediată | 20.32 | 16.99 | 76.19 | 25.33 | 65.28 | 1.12 |
| Pondere active imobilizate | 0.88% | 0.76% | 1.78% | 3.24% | 8.81% | 53.5% |
| Pondere active circulante | 99.12% | 99.24% | 98.22% | 96.76% | 91.19% | 46.5% |
©Firme.ro