Companie
Detalii identificare
Nume firmăBERLUX FLOWER S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 41946597 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/8117/2022
EUIDROONRC.J23/8117/2022
Data înființării26.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaPipera nr. 36, Oraş Voluntari, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
474.606
Profit (Lei)
10.620
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 474.606 | 10.620 | 885 | 317.212 | 152.666 | 366.158 | 201.612 | 1 |
| 2023 | 340.040 | 64.801 | 5.400 | 393.302 | 0 | 584.294 | 190.992 | 1 |
| 2022 | 968.313 | 19.726 | 1.644 | 427.015 | 0 | 553.206 | 126.191 | 1 |
| 2021 | 406.899 | 23.108 | 1.926 | 122.896 | 0 | 229.361 | 106.465 | 0 |
| 2020 | 218.875 | 97.932 | 8.161 | 6.168 | 0 | 89.525 | 83.357 | 0 |
| 2019 | 3.745 | 0 | 0 | 22.612 | 0 | 8.037 | -14.575 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.27%
Lichiditate curentă
1.15
Viteza rotație active
0.91
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.27%
Profit net per salariat
10.620 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.24% | 19.06% | 2.04% | 5.68% | 44.74% | 0% |
| Marjă profit brut | 3.5% | 19.93% | 2.91% | 7.85% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.27% | 33.93% | 15.63% | 21.7% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 10.620 Lei | 64.801 Lei | 19.726 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.91
Viteza rotație stocuri
1.54
Durata medie încasare creanțe
19.45 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.91 | 0.58 | 1.75 | 1.77 | 2.44 | 0.47 |
| Viteza rotație stocuri | 1.54 | 1.43 | 5.23 | 6.28 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 19.45 zile | 59.59 zile | 15.47 zile | 18.18 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 474.606 Lei | 340.040 Lei | 968.313 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.15
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
29.43%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.15 | 1.49 | 1.3 | 1.87 | 14.51 | 0.36 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 0.88 | 0.86 | 1.34 | 14.51 | 0.36 |
| Pondere active imobilizate | 29.43% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 70.57% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro