Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOGAS BOGDAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare41947681 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1/1781/2019
EUIDROONRC.J1/1781/2019
Data înființării26.11.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaMărăşeşti, Zlatna, Alba
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
380.414
Profit (Lei)
42.002
Număr angajați
4
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 380.414 | 42.002 | 3.500 | 87.002 | 0 | 151.354 | 64.352 | 4 |
| 2023 | 159.879 | 14.352 | 1.196 | 121.949 | 250 | 144.049 | 22.350 | 4 |
| 2022 | 25.072 | 0 | 0 | 42.161 | 1.250 | 48.909 | 7.998 | 2 |
| 2021 | 21.891 | 11.718 | 977 | 21.850 | 2.249 | 61.289 | 41.688 | 2 |
| 2020 | 36.791 | 30.328 | 2.527 | 11.966 | 3.249 | 80.301 | 29.970 | 2 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 558 | 0 | 200 | -358 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.27%
Lichiditate curentă
1.74
Viteza rotație active
2.51
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.27%
Profit net per salariat
10.501 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.04% | 8.98% | 0% | 53.53% | 82.43% | 0% |
| Marjă profit brut | 12.04% | 9.98% | 0% | 55.2% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 65.27% | 64.21% | 0% | 28.11% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 10.501 Lei | 3.588 Lei | 0 Lei | 5.859 Lei | 15.164 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.51
Viteza rotație stocuri
3.57
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.51 | 1.11 | 0.5 | 0.34 | 0.44 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 3.57 | 1.66 | 0.65 | 0.51 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 13.24 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 95.104 Lei | 39.970 Lei | 12.536 Lei | 10.946 Lei | 18.396 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
1.74
Lichiditate imediată
0.51
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.74 | 1.18 | 1.16 | 2.8 | 6.71 | 0.36 |
| Lichiditate imediată | 0.51 | 0.39 | 0.25 | 0.86 | 6.71 | 0.36 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.17% | 2.49% | 3.54% | 3.89% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.83% | 97.51% | 96.46% | 96.11% | 100% |
©Firme.ro