Companie
Detalii identificare
Nume firmăXO REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare42002996 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/16871/2019
EUIDROONRC.J40/16871/2019
Data înființării10.12.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaMetalurgiei nr. 29C, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
44.665
Profit (Lei)
6.480
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44.665 | 6.480 | 540 | 2.046 | 0 | 52.430 | 50.384 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 1.978 | 0 | 45.883 | 43.905 | 0 |
| 2022 | 2.734 | 0 | 0 | 867 | 863 | 45.883 | 45.879 | 0 |
| 2021 | 35.904 | 9.813 | 818 | 201 | 2.588 | 47.776 | 50.163 | 0 |
| 2020 | 59.071 | 40.150 | 3.346 | 769 | 4.313 | 36.806 | 40.350 | 0 |
Marja profit net
14.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.86%
Lichiditate curentă
25.63
Viteza rotație active
0.85
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.86%
Profit net per salariat
6.480 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.51% | 0% | 0% | 27.33% | 67.97% |
| Marjă profit brut | 18.39% | 0% | 0% | 30.27% | 70.77% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.86% | 0% | 0% | 19.56% | 99.5% |
| Profit net per salariat | 6.480 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.85
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.46 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.85 | 0 | 0.06 | 0.71 | 1.44 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.46 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 44.665 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
25.63
Lichiditate imediată
25.63
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 25.63 | 23.2 | 52.92 | 237.69 | 47.86 |