Companie
Detalii identificare
Nume firmăLUXEB SMART CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare42027265 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019002855051
EUIDROONRC.J2019002855051
Data înființării16.12.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresa103 nr. 22, Sat Oşorhei | Comuna Oşorhei, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
172.710
Profit (Lei)
26.223
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 172.710 | 26.223 | 2.185 | 10.628 | 0 | 46.238 | 35.610 | 2 |
| 2023 | 132.840 | 0 | 0 | 10.825 | 0 | 20.212 | 9.387 | 2 |
| 2022 | 166.600 | 0 | 0 | 9.589 | 1.145 | 27.429 | 18.985 | 3 |
| 2021 | 152.265 | 32.344 | 2.695 | 17.212 | 3.108 | 39.772 | 25.668 | 4 |
| 2020 | 64.000 | 0 | 0 | 13.364 | 0 | 6.688 | -6.676 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73.64%
Lichiditate curentă
4.35
Viteza rotație active
3.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73.64%
Profit net per salariat
13.112 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.18% | 0% | 0% | 21.24% | 0% |
| Marjă profit brut | 16.18% | 0% | 0% | 22.22% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 73.64% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 13.112 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 8.086 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.74
Viteza rotație stocuri
31.21
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.74 | 6.57 | 5.83 | 3.55 | 9.57 |
| Viteza rotație stocuri | 31.21 | 22.54 | 28.27 | 96.61 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 4.59 zile | 37.74 zile | 9.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 86.355 Lei | 66.420 Lei | 55.533 Lei | 38.066 Lei | 32.000 Lei |
Lichiditate curentă
4.35
Lichiditate imediată
3.83
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.35 | 1.87 | 2.86 | 2.31 | 0.5 |
| Lichiditate imediată | 3.83 | 1.32 | 2.25 | 2.22 | 0.5 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 4.01% | 7.25% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 95.99% | 92.75% | 100% |
©Firme.ro