Companie
Detalii identificare
Nume firmăSMART HOLIDAY CONCEPT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42027311 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019002849054
EUIDROONRC.J2019002849054
Data înființării16.12.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7911
Această clasă include:
-activităţi ale agenţiilor, angajate în primul rând în vânzarea serviciilor de călătorie, excursii, transport şi cazare, cu ridicata sau cu amănuntul, către publicul larg şi clienţilor comerciali.
-activităţi ale agenţiilor, angajate în primul rând în vânzarea serviciilor de călătorie, excursii, transport şi cazare, cu ridicata sau cu amănuntul, către publicul larg şi clienţilor comerciali.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateActivitati ale agentiilor turistice
Informații de contact
AdresaDr. Louis Pasteur nr. 189, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
150.517
Profit (Lei)
-14.710
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 150.517 | -14.710 | -1.226 | 148.604 | 45.722 | 149.636 | 12.631 | 1 |
| 2023 | 135.191 | 16.021 | 1.335 | 114.526 | 62.704 | 91.645 | 27.341 | 1 |
| 2022 | 106.770 | 7.627 | 636 | 21.539 | 0 | 54.127 | 11.320 | 1 |
| 2021 | 107.260 | 21.469 | 1.789 | 4.114 | 0 | 9.085 | 3.693 | 1 |
| 2020 | 32.455 | 0 | 0 | 16.679 | 0 | 5.817 | -17.776 | 1 |
| 2019 | 570 | 0 | 0 | 1.517 | 0 | 709 | -808 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-116.46%
Lichiditate curentă
1.01
Viteza rotație active
0.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-116.46%
Profit net per salariat
-14.710 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9.77% | 11.85% | 7.14% | 20.02% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -116.46% | 58.6% | 67.38% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -14.710 Lei | 16.021 Lei | 7.627 Lei | 21.469 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.77
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
221.74 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.77 | 0.88 | 1.97 | 11.81 | 5.58 | 0.8 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 221.74 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 150.517 Lei | 135.191 Lei | 106.770 Lei | 107.260 Lei | 32.455 Lei | 570 Lei |
Lichiditate curentă
1.01
Lichiditate imediată
1.01
Pondere active imobilizate
23.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.01 | 0.8 | 2.51 | 2.21 | 0.35 | 0.47 |
| Lichiditate imediată | 1.01 | 0.8 | 2.51 | 2.21 | 0.35 | 0.47 |
| Pondere active imobilizate | 23.4% | 40.62% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 76.6% | 59.38% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro