Companie
Detalii identificare
Nume firmăDMR NEGULESCU TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42029240 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ15/658/2024
EUIDROONRC.J15/658/2024
Data înființării17.12.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7430
-
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de traducere scrisa si orala (interpreti)
Informații de contact
AdresaRuncului nr. 78, Fieni, Dâmboviţa
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
351.501
Profit (Lei)
45.353
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 351.501 | 45.353 | 3.779 | 66.079 | 48.877 | 76.096 | 58.894 | 1 |
| 2024 | 169.805 | 969 | 81 | 142.675 | 65.924 | 90.292 | 13.541 | 1 |
| 2023 | 1.718 | 0 | 0 | 14.759 | 999 | 26.332 | 12.572 | 0 |
| 2022 | 39.084 | 13.066 | 1.089 | 15.884 | 1.399 | 27.791 | 13.306 | 1 |
| 2021 | 337.451 | 107.258 | 8.938 | 19.193 | 1.854 | 124.892 | 107.498 | 1 |
| 2020 | 227.021 | 66.904 | 5.575 | 19.195 | 0 | 86.339 | 67.144 | 1 |
| 2019 | 20.073 | 19.181 | 1.598 | 892 | 277 | 19.996 | 19.381 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.01%
Lichiditate curentă
1.15
Viteza rotație active
2.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.01%
Profit net per salariat
45.353 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.9% | 0.57% | 0% | 33.43% | 31.78% | 29.47% | 95.56% |
| Marjă profit brut | 15.56% | 1.36% | 0% | 35.99% | 32.76% | 31.03% | 98.56% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 77.01% | 7.16% | 0% | 98.2% | 99.78% | 99.64% | 98.97% |
| Profit net per salariat | 45.353 Lei | 969 Lei | n/a | 13.066 Lei | 107.258 Lei | 66.904 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.81
Viteza rotație stocuri
3480.21
Durata medie încasare creanțe
54.33 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.81 | 1.09 | 0.06 | 1.34 | 2.66 | 2.63 | 0.99 |
| Viteza rotație stocuri | 3480.21 | 0 | 57.27 | 1302.8 | 11248.37 | 7567.37 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 54.33 zile | 124.69 zile | 5315.45 zile | 232.84 zile | 26.38 zile | 39.79 zile | 262.26 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 351.501 Lei | 169.805 Lei | n/a | 39.084 Lei | 337.451 Lei | 227.021 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.15
Lichiditate imediată
1.15
Pondere active imobilizate
39.11%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.15 | 0.63 | 1.78 | 1.75 | 6.51 | 4.5 | 22.42 |
| Lichiditate imediată | 1.15 | 0.63 | 1.78 | 1.75 | 6.51 | 4.5 | 22.42 |
| Pondere active imobilizate | 39.11% | 42.2% | 3.66% | 4.79% | 1.46% | 0% | 1.37% |
| Pondere active circulante | 60.89% | 57.8% | 96.34% | 95.21% | 98.54% | 100% | 98.63% |
©Firme.ro