Companie
Detalii identificare
Nume firmăTHE PETRUTIS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42031991 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019004608352
EUIDROONRC.J2019004608352
Data înființării17.12.2019 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6202
Această clasă include planificarea şi proiectarea sistemelor de calculatoare ce integrează hardware, software şi tehnologii de comunicaţii. Serviciile de consultanţă pot include şi activitatea de pregătire a utilizatorilor.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de consultanta in tehnologia informatiei
Informații de contact
AdresaRăsăritului nr. 9, Sat Ghiroda | Comuna Ghiroda, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
675.302
Profit (Lei)
379.321
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 675.302 | 379.321 | 31.610 | 88.397 | 67.933 | 400.265 | 379.801 | 1 |
| 2023 | 577.749 | 192.328 | 16.027 | 90.450 | 146.956 | 136.302 | 192.808 | 2 |
| 2022 | 510.119 | 219.006 | 18.251 | 387.653 | 229.024 | 378.115 | 219.486 | 1 |
| 2021 | 468.044 | 246.328 | 20.527 | 112.966 | 143.795 | 255.986 | 286.815 | 1 |
| 2020 | 408.097 | 247.294 | 20.608 | 141.562 | 193.096 | 195.471 | 247.005 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 6.192 | 503 | 5.400 | -289 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
56.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Lichiditate curentă
4.53
Viteza rotație active
1.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.87%
Profit net per salariat
379.321 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.17% | 33.29% | 42.93% | 52.63% | 60.6% | 0% |
| Marjă profit brut | 59.73% | 34.17% | 43.8% | 53.51% | 61.52% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.87% | 99.75% | 99.78% | 85.88% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 379.321 Lei | 96.164 Lei | 219.006 Lei | 246.328 Lei | 247.294 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.44
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
188.23 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.44 | 2.04 | 0.84 | 1.17 | 1.05 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 188.23 zile | 46.74 zile | 164.61 zile | 42.01 zile | 30.23 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 675.302 Lei | 288.875 Lei | 510.119 Lei | 468.044 Lei | 408.097 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
4.53
Lichiditate imediată
4.53
Pondere active imobilizate
14.51%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.53 | 1.51 | 0.98 | 2.27 | 1.38 | 0.87 |
| Lichiditate imediată | 4.53 | 1.51 | 0.98 | 2.27 | 1.38 | 0.87 |
| Pondere active imobilizate | 14.51% | 51.88% | 37.72% | 35.97% | 49.69% | 8.52% |
| Pondere active circulante | 85.49% | 48.12% | 62.28% | 64.03% | 50.31% | 91.48% |
©Firme.ro