Companie
Detalii identificare
Nume firmăDIALEMI MODA S.R.L.
Cod unic de înregistrare42179433 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/85/2020
EUIDROONRC.J6/85/2020
Data înființării30.01.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4719
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul al unei largi palete de bunuri, în care produsele alimentare, băuturile sau produsele din tutun nu sunt preponderente -activităţi ale magazinelor universale care comercializează, în general, produse ca: îmbrăcăminte, mobilă, produse electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice, bijuterii, jucării, articole sportive etc.
-comerţul cu amănuntul al unei largi palete de bunuri, în care produsele alimentare, băuturile sau produsele din tutun nu sunt preponderente -activităţi ale magazinelor universale care comercializează, în general, produse ca: îmbrăcăminte, mobilă, produse electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice, bijuterii, jucării, articole sportive etc.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
Informații de contact
AdresaMaieru, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
90.410
Profit (Lei)
7.888
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 90.410 | 7.888 | 657 | 1.701 | 0 | 52.417 | 50.716 | 1 |
| 2024 | 50.600 | -22.337 | -1.861 | 6.132 | 0 | 53.960 | 47.828 | 1 |
| 2023 | 81.305 | 0 | 0 | 3.525 | 0 | 73.690 | 70.165 | 1 |
| 2022 | 75.697 | 34.168 | 2.847 | 3.816 | 0 | 92.793 | 88.977 | 1 |
| 2021 | 58.203 | 28.048 | 2.337 | 474 | 0 | 55.283 | 54.809 | 0 |
| 2020 | 49.335 | 26.561 | 2.213 | 0 | 0 | 26.761 | 26.761 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.55%
Lichiditate curentă
30.82
Viteza rotație active
1.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.55%
Profit net per salariat
7.888 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.72% | -44.14% | 0% | 45.14% | 48.19% | 53.84% |
| Marjă profit brut | 11.02% | 0% | 0% | 48.14% | 51.19% | 54.49% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.55% | -46.7% | 0% | 38.4% | 51.17% | 99.25% |
| Profit net per salariat | 7.888 Lei | -22.337 Lei | 0 Lei | 34.168 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.72
Viteza rotație stocuri
1.96
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.72 | 0.94 | 1.1 | 0.82 | 1.05 | 1.84 |
| Viteza rotație stocuri | 1.96 | 0.96 | 2.44 | 4.62 | 3.21 | 2.04 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 4.68 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 90.410 Lei | 50.600 Lei | 81.305 Lei | 75.697 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
30.82
Lichiditate imediată
3.69
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 30.82 | 8.8 | 20.9 | 24.32 | 116.63 | 0 |
| Lichiditate imediată | 3.69 | 0.24 | 11.44 | 20.02 | 78.42 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro