Companie
Detalii identificare
Nume firmăMINI MICKY S.R.L.
Cod unic de înregistrare42193756 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/276/2020
EUIDROONRC.J13/276/2020
Data înființării03.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaMare nr. 172, Siliştea, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
69.500
Profit (Lei)
37.836
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.500 | 37.836 | 3.153 | 23.714 | 0 | 47.315 | 23.601 | 2 |
| 2023 | 4.000 | 0 | 0 | 27.716 | 0 | 13.481 | -14.235 | 1 |
| 2022 | 52.801 | 0 | 0 | 23.103 | 0 | 13.048 | -10.055 | 2 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 8.886 | 0 | 9.817 | 931 | 0 |
| 2020 | 6.478 | 731 | 61 | 8.886 | 0 | 9.817 | 931 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
54.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
54.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
18.918 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 54.44% | 0% | 0% | 0% | 11.28% |
| Marjă profit brut | 64.81% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 78.52% |
| Profit net per salariat | 18.918 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
71.95
Durata medie încasare creanțe
78.78 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 0.3 | 4.05 | 0 | 0.66 |
| Viteza rotație stocuri | 71.95 | 4.14 | 54.66 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 78.78 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 34.750 Lei | 4.000 Lei | 26.401 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2
Lichiditate imediată
1.95
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2 | 0.49 | 0.56 | 1.1 | 1.1 |
| Lichiditate imediată | 1.95 | 0.45 | 0.52 | 0.07 | 1.1 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro