Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSTRUIM CU MARYUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare42232375 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/418/2020
EUIDROONRC.J22/418/2020
Data înființării10.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGrădinarilor nr. 6A, Târgu Frumos, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.900
Profit (Lei)
-113.589
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.900 | -113.589 | -9.466 | 136.641 | 674 | 58.264 | -77.703 | 2 |
| 2023 | 169.099 | 3.792 | 316 | 63.213 | 4.000 | 95.099 | 35.886 | 2 |
| 2022 | 51.740 | 0 | 0 | 55.817 | 8.059 | 79.852 | 32.094 | 2 |
| 2021 | 63.050 | 0 | 0 | 19.748 | 12.485 | 67.966 | 60.703 | 2 |
| 2020 | 11.360 | 73.886 | 6.157 | 6.135 | 16.962 | 63.259 | 74.086 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5978.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.43
Viteza rotație active
0.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5978.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-56.795 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5978.37% | 2.24% | 0% | 0% | 650.4% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.24% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 10.57% | 0% | 0% | 99.73% |
| Profit net per salariat | -56.795 Lei | 1.896 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 36.943 Lei |
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0.04
Durata medie încasare creanțe
653.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.03 | 1.71 | 0.59 | 0.78 | 0.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0.04 | 3.13 | 0.9 | 1.13 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 653.16 zile | 7.34 zile | 0.68 zile | 0.56 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 950 Lei | 84.550 Lei | 25.870 Lei | 31.525 Lei | 5.680 Lei |
Lichiditate curentă
0.43
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
1.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.43 | 1.5 | 1.43 | 3.44 | 10.31 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.65 | 0.4 | 0.61 | 10.31 |
| Pondere active imobilizate | 1.14% | 4.04% | 9.17% | 15.52% | 21.14% |
| Pondere active circulante | 98.86% | 95.96% | 90.83% | 84.48% | 78.86% |
©Firme.ro