Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAIN DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42261486 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2074/2020
EUIDROONRC.J40/2074/2020
Data înființării13.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4647
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al mobilei de uz casnic -comerţul cu ridicata al covoarelor -comerţul cu ridicata al articolelor de iluminant Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al mobilei de birou,
4665
-comerţul cu ridicata al mobilei de uz casnic -comerţul cu ridicata al covoarelor -comerţul cu ridicata al articolelor de iluminant Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al mobilei de birou,
4665
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al mobilei, covoarelor si a articolelor de iluminat
Informații de contact
AdresaSpiniş nr. 3, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
137.199
Profit (Lei)
14.157
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.199 | 14.157 | 1.180 | 7.510 | 0 | 70.082 | 62.572 | 0 |
| 2024 | 258.443 | 41.559 | 3.463 | 10.505 | 5.989 | 52.931 | 48.415 | 1 |
| 2023 | 103.824 | 0 | 0 | 74.521 | 14.973 | 66.405 | 6.857 | 1 |
| 2022 | 553.166 | 48.516 | 4.043 | 49.217 | 23.956 | 87.053 | 61.792 | 1 |
| 2021 | 196.556 | 12.511 | 1.043 | 46.118 | 4.775 | 54.619 | 13.276 | 1 |
| 2020 | 19.355 | 565 | 47 | 34.353 | 0 | 29.618 | 765 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.63%
Lichiditate curentă
9.33
Viteza rotație active
1.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.63%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.32% | 16.08% | 0% | 8.77% | 6.37% | 2.92% |
| Marjă profit brut | 11.94% | 18.35% | 0% | 9.63% | 7.88% | 5.69% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.63% | 85.84% | 0% | 78.52% | 94.24% | 73.86% |
| Profit net per salariat | n/a | 41.559 Lei | 0 Lei | 48.516 Lei | 12.511 Lei | 565 Lei |
Viteza rotație active
1.96
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.05 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.96 | 4.39 | 1.28 | 4.98 | 3.31 | 0.65 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 4.77 | 19.49 | 6.88 | 2.49 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.05 zile | 9.92 zile | 60.84 zile | 7.68 zile | 20.29 zile | 4.17 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 258.443 Lei | 103.824 Lei | 553.166 Lei | 196.556 Lei | 19.355 Lei |
Lichiditate curentă
9.33
Lichiditate imediată
9.33
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.33 | 5.04 | 0.89 | 1.77 | 1.18 | 0.86 |
| Lichiditate imediată | 9.33 | 5.04 | 0.6 | 1.19 | 0.56 | 0.64 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 10.16% | 18.4% | 21.58% | 8.04% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 89.84% | 81.6% | 78.42% | 91.96% | 100% |
©Firme.ro