Companie
Detalii identificare
Nume firmăNARRANS TRANSFORM S.R.L.
Cod unic de înregistrare42262260 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2084/2020
EUIDROONRC.J40/2084/2020
Data înființării14.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaZăgazului nr. 13-19, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
57.973
Profit (Lei)
1.049
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.973 | 1.049 | 87 | 22.168 | 0 | 23.457 | 1.289 | 1 |
| 2024 | 78.342 | 21.796 | 1.816 | 26.732 | 0 | 58.054 | 22.036 | 1 |
| 2023 | 68.136 | 19.310 | 1.609 | 25.838 | 0 | 45.388 | 19.550 | 1 |
| 2022 | 59.660 | 14.272 | 1.189 | 24.924 | 0 | 37.639 | 12.715 | 1 |
| 2021 | 44.241 | 0 | 0 | 23.360 | 4.403 | 17.400 | -1.557 | 1 |
| 2020 | 98.061 | 51.912 | 4.326 | 36.660 | 13.209 | 75.563 | 52.112 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.38%
Lichiditate curentă
1.06
Viteza rotație active
2.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81.38%
Profit net per salariat
1.049 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.81% | 27.82% | 28.34% | 23.92% | 0% | 52.94% |
| Marjă profit brut | 2.87% | 28.8% | 29.32% | 24.9% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 81.38% | 98.91% | 98.77% | 100% | 0% | 99.62% |
| Profit net per salariat | 1.049 Lei | 21.796 Lei | 19.310 Lei | 14.272 Lei | 0 Lei | 51.912 Lei |
Viteza rotație active
2.47
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
8.05 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.47 | 1.35 | 1.5 | 1.59 | 2.03 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.05 zile | 76.27 zile | 1.33 zile | 0 zile | 18.94 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 57.973 Lei | 78.342 Lei | 68.136 Lei | 59.660 Lei | 44.241 Lei | 98.061 Lei |
Lichiditate curentă
1.06
Lichiditate imediată
1.06
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.06 | 2.17 | 1.76 | 1.51 | 0.74 | 2.06 |
| Lichiditate imediată | 1.06 | 2.17 | 1.76 | 1.51 | 0.74 | 2.06 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 20.19% | 14.88% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 79.81% | 85.12% |
©Firme.ro