Companie
Detalii identificare
Nume firmăTINY AFTERSCHOOL S.R.L.
Cod unic de înregistrare42263002 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/332/2020
EUIDROONRC.J8/332/2020
Data înființării14.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9329
Această clasă include activităţi recreative şi distractive (cu excepţia bâlciurilor şi a parcurilor de distracţii) neclasificate în altă parte: -activităţi ale parcurilor recreative (fără cazare) -exploatarea facilităţilor de transport recreativ, de exemplu porturi turistice -exploatarea pârtiilor de schi -închirierea echipamentului de agrement , ca parte integrantă a facilităţilor recreative -târguri şi expoziţii de natură recreativă -activităţi ale plajelor, inclusiv închirierea de cabine de baie, vestiare, scaune etc. -funcţionarea ringurilor de dans Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente recreative sau distractive în direct, altele decât cele artistice sau sportive, cu sau fără facilităţi. Aceată clasă exclude: - funcţionarea telefericelor, funicularelor, schi-lifturilor,
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateAlte activitati recreative si distractive n.c.a.
Informații de contact
AdresaCaraiman nr. 57A, Râşnov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
155.825
Profit (Lei)
16.810
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 155.825 | 16.810 | 1.401 | 42.833 | 0 | 14.622 | -28.211 | 1 |
| 2023 | 140.785 | 3.412 | 284 | 53.473 | 441 | 24.891 | -28.141 | 1 |
| 2022 | 207.922 | 0 | 0 | 47.904 | 2.207 | 14.144 | -31.553 | 4 |
| 2021 | 271.303 | 26.485 | 2.207 | 19.608 | 3.973 | 42.361 | 26.726 | 4 |
| 2020 | 60.534 | 6.909 | 576 | 19.418 | 20 | 26.507 | 7.109 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-59.59%
Lichiditate curentă
0.34
Viteza rotație active
10.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-59.59%
Profit net per salariat
16.810 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.79% | 2.42% | 0% | 9.76% | 11.41% |
| Marjă profit brut | 12.85% | 3.42% | 0% | 10.74% | 12.4% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -59.59% | -12.12% | 0% | 99.1% | 97.19% |
| Profit net per salariat | 16.810 Lei | 3.412 Lei | 0 Lei | 6.621 Lei | 2.303 Lei |
Viteza rotație active
10.66
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.66 | 5.56 | 12.72 | 5.86 | 2.28 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.64 zile | 55.71 zile | 24.42 zile | 16.59 zile | 9.65 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 155.825 Lei | 140.785 Lei | 51.981 Lei | 67.826 Lei | 20.178 Lei |
Lichiditate curentă
0.34
Lichiditate imediată
0.34
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.34 | 0.47 | 0.3 | 2.16 | 1.37 |
| Lichiditate imediată | 0.34 | 0.47 | 0.3 | 2.16 | 1.37 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 1.74% | 13.5% | 8.57% | 0.08% |
| Pondere active circulante | 100% | 98.26% | 86.5% | 91.43% | 99.92% |
©Firme.ro