Companie
Detalii identificare
Nume firmăARM MEDIA & TRAVEL S.R.L.
Cod unic de înregistrare42279408 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2314/2020
EUIDROONRC.J40/2314/2020
Data înființării18.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8230
Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, cum ar fi congrese, convenţii, conferinţe şi întruniri, fie că include sau nu administrarea şi asigurarea personalului necesar pentru a opera facilităţile în care au loc aceste evenimente.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
Informații de contact
AdresaClucerului nr. 59, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
197.854
Profit (Lei)
-56.444
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 197.854 | -56.444 | -4.704 | 28.622 | 3.987 | 133.081 | 108.446 | 1 |
| 2023 | 226.498 | 827 | 69 | 14.579 | 9.303 | 170.167 | 164.891 | 1 |
| 2022 | 270.165 | 61.393 | 5.116 | 15.054 | 14.619 | 164.498 | 164.063 | 1 |
| 2021 | 270.693 | 53.268 | 4.439 | 6.862 | 265 | 108.165 | 102.670 | 1 |
| 2020 | 106.738 | 48.402 | 4.034 | 46.521 | 260 | 95.663 | 49.402 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-28.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-52.05%
Lichiditate curentă
4.65
Viteza rotație active
1.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-28.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-52.05%
Profit net per salariat
-56.444 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -28.53% | 0.37% | 22.72% | 19.68% | 45.35% |
| Marjă profit brut | 0% | 1.22% | 24.54% | 22.47% | 47.35% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -52.05% | 0.5% | 37.42% | 51.88% | 97.98% |
| Profit net per salariat | -56.444 Lei | 827 Lei | 61.393 Lei | 53.268 Lei | 48.402 Lei |
Viteza rotație active
1.44
Viteza rotație stocuri
4.1
Durata medie încasare creanțe
45.02 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.44 | 1.26 | 1.51 | 2.5 | 1.11 |
| Viteza rotație stocuri | 4.1 | 3.84 | 4.63 | 3.09 | 1.87 |
| Durata medie încasare creanțe | 45.02 zile | 103.97 zile | 48.34 zile | 3.33 zile | 31.92 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 197.854 Lei | 226.498 Lei | 270.165 Lei | 270.693 Lei | 106.738 Lei |
Lichiditate curentă
4.65
Lichiditate imediată
2.96
Pondere active imobilizate
2.91%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.65 | 11.67 | 10.93 | 15.76 | 2.06 |
| Lichiditate imediată | 2.96 | 7.63 | 7.05 | 3.01 | 0.83 |
| Pondere active imobilizate | 2.91% | 5.18% | 8.16% | 0.24% | 0.27% |
| Pondere active circulante | 97.09% | 94.82% | 91.84% | 99.76% | 99.73% |
©Firme.ro