Companie
Detalii identificare
Nume firmăANUȘCĂ PROFY CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42294394 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020000243018
EUIDROONRC.J2020000243018
Data înființării20.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaMihail Eminescu nr. 136, Sâncel, Alba
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
352.276
Profit (Lei)
-49.733
Număr angajați
3
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 352.276 | -49.733 | -4.144 | 79.608 | 40.489 | 50.121 | 11.002 | 3 |
| 2023 | 478.595 | 241.015 | 20.085 | 75.297 | 56.222 | 189.220 | 170.145 | 2 |
| 2021 | 90.958 | 0 | 0 | 172.447 | 0 | 14.038 | -158.409 | 2 |
| 2020 | 34.772 | 0 | 0 | 38.219 | 0 | 1.727 | -36.492 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-14.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-452.04%
Lichiditate curentă
0.63
Viteza rotație active
3.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-14.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-452.04%
Profit net per salariat
-16.578 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -14.12% | 50.36% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 51.36% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -452.04% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -16.578 Lei | 120.508 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.89
Viteza rotație stocuri
119.94
Durata medie încasare creanțe
27.46 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.89 | 1.95 | 6.48 | 20.13 |
| Viteza rotație stocuri | 119.94 | 16.27 | 404.26 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 27.46 zile | 106.5 zile | 49.01 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 117.425 Lei | 239.298 Lei | 45.479 Lei | 11.591 Lei |
Lichiditate curentă
0.63
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
44.68%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.63 | 2.51 | 0.08 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.59 | 2.12 | 0.08 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 44.68% | 22.91% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 55.32% | 77.09% | 100% | 100% |
©Firme.ro