Companie
Detalii identificare
Nume firmăGLAM DUOSERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare42337932 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020000686222
EUIDROONRC.J2020000686222
Data înființării28.02.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGrigore T. Popa nr. 24, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
299.729
Profit (Lei)
49.564
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.729 | 49.564 | 4.130 | 5.058 | 0 | 115.940 | 110.882 | 1 |
| 2023 | 299.889 | -40.097 | -3.341 | 12.762 | 0 | 74.080 | 61.318 | 2 |
| 2022 | 266.105 | 46.121 | 3.843 | 18.314 | 0 | 119.729 | 101.415 | 2 |
| 2021 | 151.383 | 18.721 | 1.560 | 5.123 | 0 | 60.417 | 55.294 | 2 |
| 2020 | 127.522 | 36.372 | 3.031 | 12.326 | 0 | 48.898 | 36.572 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.7%
Lichiditate curentă
22.92
Viteza rotație active
2.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.7%
Profit net per salariat
49.564 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.54% | -13.37% | 17.33% | 12.37% | 28.52% |
| Marjă profit brut | 17.44% | 0% | 18.33% | 13.37% | 29.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 44.7% | -65.39% | 45.48% | 33.86% | 99.45% |
| Profit net per salariat | 49.564 Lei | -20.049 Lei | 23.061 Lei | 9.361 Lei | 12.124 Lei |
Viteza rotație active
2.59
Viteza rotație stocuri
5.18
Durata medie încasare creanțe
1.1 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.59 | 4.05 | 2.22 | 2.51 | 2.61 |
| Viteza rotație stocuri | 5.18 | 15.28 | 15.18 | 16.05 | 9.82 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.1 zile | 0 zile | 0 zile | 3.25 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 299.729 Lei | 149.945 Lei | 133.053 Lei | 75.692 Lei | 42.507 Lei |
Lichiditate curentă
22.92
Lichiditate imediată
11.49
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 22.92 | 5.8 | 6.54 | 11.79 | 3.97 |
| Lichiditate imediată | 11.49 | 4.27 | 5.58 | 9.95 | 2.91 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro