Companie
Detalii identificare
Nume firmăKONTA-MIXT S.R.L.
Cod unic de înregistrare42354186 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/879/2020
EUIDROONRC.J12/879/2020
Data înființării03.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaConstantin Brâncuşi nr. 202, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
179.030
Profit (Lei)
48.143
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 179.030 | 48.143 | 4.012 | 8.454 | 1.050 | 45.699 | 48.383 | 2 |
| 2024 | 149.815 | 79.417 | 6.618 | 4.215 | 4.408 | 136.766 | 136.959 | 1 |
| 2023 | 123.695 | 33.257 | 2.771 | 3.804 | 1.050 | 60.212 | 57.458 | 1 |
| 2022 | 100.635 | 23.961 | 1.997 | 6.884 | 1.050 | 30.035 | 24.201 | 2 |
| 2021 | 84.509 | 28.303 | 2.359 | 4.146 | 2.208 | 34.061 | 32.023 | 3 |
| 2020 | 51.120 | 3.520 | 293 | 4.926 | 2.475 | 5.324 | 3.720 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
26.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.5%
Lichiditate curentă
5.41
Viteza rotație active
3.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
26.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.5%
Profit net per salariat
24.072 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 26.89% | 53.01% | 26.89% | 23.81% | 33.49% | 6.89% |
| Marjă profit brut | 27.89% | 54.01% | 27.69% | 24.82% | 34.37% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.5% | 57.99% | 57.88% | 99.01% | 88.38% | 94.62% |
| Profit net per salariat | 24.072 Lei | 79.417 Lei | 33.257 Lei | 11.981 Lei | 9.434 Lei | 1.760 Lei |
Viteza rotație active
3.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
83.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.83 | 1.06 | 2.02 | 3.24 | 2.33 | 6.55 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 83.16 zile | 312.87 zile | 171.39 zile | 99.12 zile | 118.87 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 89.515 Lei | 149.815 Lei | 123.695 Lei | 50.318 Lei | 28.170 Lei | 25.560 Lei |
Lichiditate curentă
5.41
Lichiditate imediată
5.41
Pondere active imobilizate
2.25%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.41 | 32.45 | 15.83 | 4.36 | 8.22 | 1.08 |
| Lichiditate imediată | 5.41 | 32.45 | 15.83 | 4.36 | 8.22 | 1.08 |
| Pondere active imobilizate | 2.25% | 3.12% | 1.71% | 3.38% | 6.09% | 31.73% |
| Pondere active circulante | 97.75% | 96.88% | 98.29% | 96.62% | 93.91% | 68.27% |
©Firme.ro