Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAD SHOW BUSINESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare42356764 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020003259401
EUIDROONRC.J2020003259401
Data înființării04.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaBlănari nr. 12, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
299.762
Profit (Lei)
37.661
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.762 | 37.661 | 3.138 | 27.788 | 5.940 | 58.108 | 36.260 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 2.363 | 0 | 962 | -1.401 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 2.363 | 0 | 962 | -1.401 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 2.363 | 0 | 962 | -1.401 | 0 |
| 2020 | 3.677 | 0 | 0 | 2.363 | 0 | 962 | -1.401 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.09
Viteza rotație active
4.68
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
37.661 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.56% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 14.86% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 37.661 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
4.68
Viteza rotație stocuri
18.69
Durata medie încasare creanțe
3.23 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.68 | 0 | 0 | 0 | 3.82 |
| Viteza rotație stocuri | 18.69 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.23 zile | 0 | 0 | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 299.762 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.09
Lichiditate imediată
1.51
Pondere active imobilizate
9.27%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.09 | 0.41 | 0.41 | 0.41 | 0.41 |
| Lichiditate imediată | 1.51 | 0.41 | 0.41 | 0.41 | 0.41 |
| Pondere active imobilizate | 9.27% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 90.73% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro