Companie
Detalii identificare
Nume firmăVICALI INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare42370092 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020001128235
EUIDROONRC.J2020001128235
Data înființării05.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaNorului nr. 8, Buftea, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
196.986
Profit (Lei)
29.714
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 196.986 | 29.714 | 2.476 | 6.316 | 0 | 96.734 | 90.418 | 0 |
| 2024 | 274.574 | 21.419 | 1.785 | 4.808 | 0 | 101.512 | 96.704 | 0 |
| 2023 | 89.140 | 4.174 | 348 | 131.147 | 0 | 241.932 | 110.785 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 660 | 0 | 107.272 | 106.612 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 109.141 | 0 | 216.173 | 107.032 | 0 |
| 2020 | 234.516 | 107.252 | 8.938 | 109.141 | 0 | 216.593 | 107.452 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32.86%
Lichiditate curentă
15.32
Viteza rotație active
2.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32.86%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.08% | 7.8% | 4.68% | 0% | 0% | 45.73% |
| Marjă profit brut | 17.79% | 9.29% | 5.52% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 32.86% | 22.15% | 3.77% | 0% | 0% | 99.81% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.04
Viteza rotație stocuri
3.68
Durata medie încasare creanțe
5.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.04 | 2.7 | 0.37 | 0 | 0 | 1.08 |
| Viteza rotație stocuri | 3.68 | 6.29 | 0.53 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.92 zile | 29.09 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
15.32
Lichiditate imediată
6.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 15.32 | 21.11 | 1.84 | 162.53 | 1.98 | 1.98 |
| Lichiditate imediată | 6.85 | 12.03 | 0.57 | 162.53 | 1.98 | 1.98 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro