Companie
Detalii identificare
Nume firmăARRAMIA IMOBILIAR S.R.L.
Cod unic de înregistrare42386200 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020003615407
EUIDROONRC.J2020003615407
Data înființării10.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6832
Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAdministrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Informații de contact
AdresaNicolae Filimon nr. 34, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
282.125
Profit (Lei)
155.166
Număr angajați
2
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282.125 | 155.166 | 12.931 | 107.086 | 36.444 | 225.687 | 155.526 | 2 |
| 2024 | 254.340 | 197.079 | 16.423 | 2.634 | 49.248 | 150.825 | 197.439 | 1 |
| 2023 | 206.205 | 156.035 | 13.003 | 2.026 | 839 | 157.582 | 156.395 | 0 |
| 2022 | 157.000 | 148.110 | 12.343 | 1.427 | 1.369 | 148.528 | 148.470 | 0 |
| 2021 | 110.500 | 103.298 | 8.608 | 1.152 | 1.899 | 102.911 | 103.658 | 0 |
| 2020 | 89.000 | 84.554 | 7.046 | 885 | 2.429 | 83.310 | 84.854 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.77%
Lichiditate curentă
2.11
Viteza rotație active
1.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.77%
Profit net per salariat
77.583 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 55% | 77.49% | 75.67% | 94.34% | 93.48% | 95% |
| Marjă profit brut | 56% | 78.48% | 76.66% | 96.73% | 96.43% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.77% | 99.82% | 99.77% | 99.76% | 99.65% | 99.65% |
| Profit net per salariat | 77.583 Lei | 197.079 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
129.38 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.08 | 1.27 | 1.3 | 1.05 | 1.05 | 1.04 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 129.38 zile | 36.31 zile | 150.83 zile | 184.13 zile | 214.2 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 141.063 Lei | 254.340 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.11
Lichiditate imediată
2.11
Pondere active imobilizate
13.9%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.11 | 57.26 | 77.78 | 104.08 | 89.33 | 94.14 |
| Lichiditate imediată | 2.11 | 57.26 | 77.78 | 104.08 | 89.33 | 94.14 |
| Pondere active imobilizate | 13.9% | 24.62% | 0.53% | 0.91% | 1.81% | 2.83% |
| Pondere active circulante | 86.1% | 75.38% | 99.47% | 99.09% | 98.19% | 97.17% |
©Firme.ro