Companie
Detalii identificare
Nume firmăGET OUT ROMANIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare42396904 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020000129213
EUIDROONRC.J2020000129213
Data înființării11.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
Adresa1 Decembrie nr. 4, Feteşti, Ialomiţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
235.915
Profit (Lei)
39.180
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 235.915 | 39.180 | 3.265 | 15.281 | 24.137 | 80.518 | 89.374 | 1 |
| 2023 | 131.905 | 5.484 | 457 | 29.132 | 44.846 | 28.980 | 44.694 | 1 |
| 2022 | 117.187 | 32.471 | 2.706 | 39.294 | 73.170 | 5.334 | 39.210 | 0 |
| 2021 | 42.150 | 4.063 | 339 | 95.785 | 101.493 | 1.031 | 6.739 | 0 |
| 2020 | 9.625 | 2.476 | 206 | 823 | 141 | 3.358 | 2.676 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.84%
Lichiditate curentă
5.27
Viteza rotație active
2.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.84%
Profit net per salariat
39.180 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.61% | 4.16% | 27.71% | 9.64% | 25.72% |
| Marjă profit brut | 17.51% | 7.23% | 30.71% | 12.28% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.84% | 12.27% | 82.81% | 60.29% | 92.53% |
| Profit net per salariat | 39.180 Lei | 5.484 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
47.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.25 | 1.79 | 1.49 | 0.41 | 2.75 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 47.7 zile | 16.1 zile | 4.12 zile | 3.07 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 235.915 Lei | 131.905 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.27
Lichiditate imediată
5.27
Pondere active imobilizate
23.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.27 | 0.99 | 0.14 | 0.01 | 4.08 |
| Lichiditate imediată | 5.27 | 0.99 | 0.14 | 0.01 | 4.08 |
| Pondere active imobilizate | 23.06% | 60.75% | 93.21% | 98.99% | 4.03% |
| Pondere active circulante | 76.94% | 39.25% | 6.79% | 1.01% | 95.97% |
©Firme.ro