Companie
Detalii identificare
Nume firmăTERAPIA IUBIRII S.R.L.
Cod unic de înregistrare42419560 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/393/2020
EUIDROONRC.J17/393/2020
Data înființării17.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaIng. Aurel Rozei Rosenberg nr. 15-A, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
161.419
Profit (Lei)
58.653
Număr angajați
0
Vechime
6 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 161.419 | 58.653 | 4.888 | 2.484 | 0 | 134.717 | 132.233 | 0 |
| 2024 | 158.586 | 46.265 | 3.855 | 2.484 | 0 | 76.064 | 73.580 | 1 |
| 2023 | 273.976 | 142.932 | 11.911 | 5.794 | 0 | 148.967 | 143.173 | 1 |
| 2022 | 202.929 | 99.939 | 8.328 | 5.433 | 0 | 105.612 | 100.179 | 1 |
| 2021 | 226.164 | 136.481 | 11.373 | 6.381 | 0 | 209.447 | 203.066 | 0 |
| 2020 | 142.313 | 94.553 | 7.879 | 2.989 | 0 | 97.742 | 94.753 | 0 |
Marja profit net
36.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.36%
Lichiditate curentă
54.23
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
36.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.36%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 36.34% | 29.17% | 52.17% | 49.25% | 60.35% | 66.44% |
| Marjă profit brut | 41.9% | 33.77% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 44.36% | 62.88% | 99.83% | 99.76% | 67.21% | 99.79% |
| Profit net per salariat | n/a | 46.265 Lei | 142.932 Lei | 99.939 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.88 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 2.08 | 1.84 | 1.92 | 1.08 | 1.46 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.88 zile | 11.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 158.586 Lei | 273.976 Lei | 202.929 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
54.23
Lichiditate imediată
54.23
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 54.23 | 30.62 | 25.71 | 19.44 | 32.82 | 32.7 |