Companie
Detalii identificare
Nume firmăDETAIL CONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42429416 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/851/2020
EUIDROONRC.J13/851/2020
Data înființării25.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaEremia Grigorescu nr. 27A, Lazu, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
928.133
Profit (Lei)
10.246
Număr angajați
4
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 928.133 | 10.246 | 854 | 438.853 | 4.666 | 35.395 | -398.792 | 4 |
| 2024 | 452.388 | 85.506 | 7.126 | 453.294 | 5.145 | 42.729 | -405.420 | 3 |
| 2023 | 619.847 | 0 | 0 | 567.163 | 5.623 | 61.111 | -490.926 | 4 |
| 2022 | 969.058 | 51.387 | 4.282 | 449.493 | 1.257 | 143.936 | -269.696 | 3 |
| 2021 | 150.695 | 0 | 0 | 457.319 | 1.257 | 307.782 | -155.945 | 0 |
| 2020 | 2.127 | 1.829 | 152 | 14.330 | 959 | 15.400 | 2.029 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.57%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
23.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.57%
Profit net per salariat
2.562 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.1% | 18.9% | 0% | 5.3% | 0% | 85.99% |
| Marjă profit brut | 3.42% | 20.61% | 0% | 6.24% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.57% | -21.09% | 0% | -19.05% | 0% | 90.14% |
| Profit net per salariat | 2.562 Lei | 28.502 Lei | 0 Lei | 17.129 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
23.17
Viteza rotație stocuri
47.9
Durata medie încasare creanțe
5.56 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 23.17 | 9.45 | 9.29 | 6.67 | 0.49 | 0.13 |
| Viteza rotație stocuri | 47.9 | 23.35 | 25.88 | 53.38 | 0.75 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.56 zile | 8.71 zile | 9.18 zile | 30.73 zile | 247.83 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 232.033 Lei | 150.796 Lei | 154.962 Lei | 323.019 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
11.65%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.09 | 0.11 | 0.32 | 0.67 | 1.07 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.05 | 0.07 | 0.28 | 0.24 | 1.07 |
| Pondere active imobilizate | 11.65% | 10.75% | 8.43% | 0.87% | 0.41% | 5.86% |
| Pondere active circulante | 88.35% | 89.25% | 91.57% | 99.13% | 99.59% | 94.14% |
©Firme.ro