Companie
Detalii identificare
Nume firmăTUPACO SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare42434889 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1124/2020
EUIDROONRC.J12/1124/2020
Data înființării30.03.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6209
Această clasă include alte activităţi privind tehnologia informaţiei şi activităţi anexe care nu sunt clasificate în altă parte, cum ar fi: -servicii de recuperare a informaţiilor din calculatoare în caz de dezastru -instalarea calculatoarelor personale -servicii de instalare a software Această clasă exclude: -instalarea calculatoarelor de mare viteză şi capacitate de stocare (mainframe) şi a echipamentelor similare,
3320 -programe pentru calculator,
6201 -consultanţă privind calculatoarele,
6202 -activităţi de management a mijloacelor de calcul,
6203 -prelucrarea datelor şi administrarea paginilor web,
6311
3320 -programe pentru calculator,
6201 -consultanţă privind calculatoarele,
6202 -activităţi de management a mijloacelor de calcul,
6203 -prelucrarea datelor şi administrarea paginilor web,
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateAlte activitati de servicii privind tehnologia informatiei
Informații de contact
AdresaValea Fânaţelor nr. 48, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
151.718
Profit (Lei)
86.626
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151.718 | 86.626 | 7.219 | 52.037 | 0 | 138.903 | 86.866 | 1 |
| 2024 | 152.809 | 90.281 | 7.523 | 82.747 | 0 | 173.268 | 90.521 | 1 |
| 2023 | 168.089 | 103.813 | 8.651 | 3.815 | 2.750 | 105.118 | 104.053 | 1 |
| 2022 | 155.676 | 140.533 | 11.711 | 1.353 | 6.916 | 135.210 | 140.773 | 1 |
| 2021 | 134.773 | 113.393 | 9.449 | 1.052 | 0 | 114.685 | 113.633 | 0 |
| 2020 | 105.388 | 94.653 | 7.888 | 1.051 | 2.704 | 93.200 | 94.853 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.72%
Lichiditate curentă
2.67
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.72%
Profit net per salariat
86.626 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.1% | 59.08% | 61.76% | 90.27% | 84.14% | 89.81% |
| Marjă profit brut | 60.14% | 62.08% | 62.76% | 92.6% | 87.08% | 92.61% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.72% | 99.73% | 99.77% | 99.83% | 99.79% | 99.79% |
| Profit net per salariat | 86.626 Lei | 90.281 Lei | 103.813 Lei | 140.533 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
145.91 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 0.88 | 1.56 | 1.1 | 1.18 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 145.91 zile | 189.84 zile | 82.99 zile | 231.88 zile | 5.11 zile | 56.47 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 151.718 Lei | 152.809 Lei | 168.089 Lei | 155.676 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.67
Lichiditate imediată
2.67
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.67 | 2.09 | 27.55 | 99.93 | 109.02 | 88.68 |
| Lichiditate imediată | 2.67 | 2.09 | 27.55 | 99.93 | 109.02 | 88.68 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 2.55% | 4.87% | 0% | 2.82% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 97.45% | 95.13% | 100% | 97.18% |
©Firme.ro