Companie
Detalii identificare
Nume firmăIMPACT SHOP TELEFOANE S.R.L.
Cod unic de înregistrare42503890 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1018/2020
EUIDROONRC.J22/1018/2020
Data înființării15.05.2020 - 6 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4742
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al echipamentului pentru telecomunicatii in magazine specializate
Informații de contact
AdresaPerjoaia nr. 7, Iaşi, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
203.997
Profit (Lei)
-46.331
Număr angajați
1
Vechime
6 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 203.997 | -46.331 | -3.861 | 121.754 | 135.828 | 136.968 | 151.042 | 1 |
| 2023 | 247.968 | 0 | 0 | 149.939 | 158.130 | 229.065 | 237.256 | 1 |
| 2022 | 239.174 | 97.316 | 8.110 | 16.329 | 0 | 314.400 | 298.071 | 3 |
| 2021 | 298.925 | 236.722 | 19.727 | 4.397 | 0 | 268.310 | 263.913 | 1 |
| 2020 | 41.925 | 26.991 | 2.249 | 9.495 | 0 | 36.686 | 27.191 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-22.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-30.67%
Lichiditate curentă
1.12
Viteza rotație active
0.75
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-22.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-30.67%
Profit net per salariat
-46.331 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -22.71% | 0% | 40.69% | 79.19% | 64.38% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 41.69% | 80.07% | 65.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -30.67% | 0% | 32.65% | 89.7% | 99.26% |
| Profit net per salariat | -46.331 Lei | 0 Lei | 32.439 Lei | 236.722 Lei | 26.991 Lei |
Viteza rotație active
0.75
Viteza rotație stocuri
2.76
Durata medie încasare creanțe
72.53 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.75 | 0.64 | 0.76 | 1.11 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 2.76 | 3.23 | 50.81 | 634.66 | 8.38 |
| Durata medie încasare creanțe | 72.53 zile | 176 zile | 344.44 zile | 263.32 zile | 110.54 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 203.997 Lei | 247.968 Lei | 79.725 Lei | 298.925 Lei | 41.925 Lei |
Lichiditate curentă
1.12
Lichiditate imediată
0.52
Pondere active imobilizate
49.79%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.12 | 1.53 | 19.25 | 61.02 | 3.86 |
| Lichiditate imediată | 0.52 | 1.02 | 18.97 | 60.91 | 3.34 |
| Pondere active imobilizate | 49.79% | 40.84% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 50.21% | 59.16% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro