Companie
Detalii identificare
Nume firmăCDV DOP S.R.L.
Cod unic de înregistrare42514465 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020001072132
EUIDROONRC.J2020001072132
Data înființării20.05.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaHortensiei nr. 18, Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
100.842
Profit (Lei)
11.556
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.842 | 11.556 | 963 | 4.154 | 1.633 | 38.654 | 36.133 | 1 |
| 2024 | 130.213 | 3.126 | 261 | 4.053 | 2.033 | 48.819 | 46.799 | 1 |
| 2023 | 115.950 | 37.593 | 3.133 | 1.696 | 3.274 | 42.094 | 43.672 | 1 |
| 2022 | 127.956 | 36.711 | 3.059 | 15.317 | 18.756 | 2.640 | 6.079 | 1 |
| 2021 | 109.185 | 0 | 0 | 85.190 | 48.406 | 6.152 | -30.632 | 1 |
| 2020 | 43.772 | 0 | 0 | 93.923 | 70.911 | 1.079 | -21.933 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.98%
Lichiditate curentă
9.31
Viteza rotație active
2.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31.98%
Profit net per salariat
11.556 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.46% | 2.4% | 32.42% | 28.69% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 14.18% | 3.31% | 37.53% | 31.63% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 31.98% | 6.68% | 86.08% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 11.556 Lei | 3.126 Lei | 37.593 Lei | 36.711 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.5 | 2.56 | 2.56 | 5.98 | 2 | 0.61 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0.33 zile | 3.41 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 100.842 Lei | 130.213 Lei | 115.950 Lei | 127.956 Lei | 109.185 Lei | 43.772 Lei |
Lichiditate curentă
9.31
Lichiditate imediată
9.31
Pondere active imobilizate
4.05%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.31 | 12.05 | 24.82 | 0.17 | 0.07 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 9.31 | 12.05 | 24.82 | 0.17 | 0.07 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 4.05% | 4% | 7.22% | 87.66% | 88.72% | 98.5% |
| Pondere active circulante | 95.95% | 96% | 92.78% | 12.34% | 11.28% | 1.5% |
©Firme.ro