Companie

Detalii identificare

Nume firmăORIGINAL ROCCO GYM S.R.L.
Cod unic de înregistrare42523064 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020001115354
EUIDROONRC.J2020001115354
Data înființării21.05.2020 - 6 ani

Domeniu de activitate

CAEN principal
9313
info-icon
Activități ale centrelor de fitness
Industrie
Activități de spectacole, culturale, sportive și recreative
SectorActivități sportive, recreative și distractive
Obiect activitateActivități ale centrelor de fitness
CAEN secundare
3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
, 
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
5611
Restaurante
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
5811
Activități de editare a cărților
, 
5819
Alte activități de editare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMureşului nr. 123, Sat Periam | Comuna Periam, Timiş

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
39.972
Profit (Lei)
-42.370
Număr angajați
0
Vechime
6 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202539.972-42.370-3.53160.3956.70210.331-42.3200

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-106%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
2.35

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-106%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-106%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
2.35
Viteza rotație stocuri
7.12
Durata medie încasare creanțe
12.23 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.35
Viteza rotație stocuri7.12
Durata medie încasare creanțe12.23 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
39.35%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.17
Lichiditate imediată0.08
Pondere active imobilizate39.35%
Pondere active circulante60.65%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente