Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOGDAN B.A.C. CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare42525332 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020000488020
EUIDROONRC.J2020000488020
Data înființării21.05.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaAgrişu Mare nr. 369, Agrişu Mare, Arad
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
248.911
Profit (Lei)
22.339
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248.911 | 22.339 | 1.862 | 4.870 | 0 | 51.018 | 46.148 | 1 |
| 2024 | 128.350 | 13.130 | 1.094 | 5.293 | 0 | 29.068 | 23.775 | 1 |
| 2023 | 232.914 | 64.863 | 5.405 | 15.656 | 0 | 26.302 | 10.646 | 1 |
| 2022 | 25.330 | 0 | 0 | 67.542 | 0 | 13.325 | -54.217 | 1 |
| 2021 | 172.979 | 27.618 | 2.302 | 7.672 | 0 | 29.851 | 22.179 | 1 |
| 2020 | 96.493 | 0 | 0 | 15.085 | 0 | 9.646 | -5.439 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.41%
Lichiditate curentă
10.48
Viteza rotație active
4.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.41%
Profit net per salariat
22.339 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.97% | 10.23% | 27.85% | 0% | 15.97% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.82% | 11.08% | 28.84% | 0% | 16.95% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 48.41% | 55.23% | 100% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 22.339 Lei | 13.130 Lei | 64.863 Lei | 0 Lei | 27.618 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.88
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
25.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.88 | 4.42 | 8.86 | 1.9 | 5.79 | 10 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 1012.67 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 25.92 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 248.911 Lei | 128.350 Lei | 232.914 Lei | 25.330 Lei | 172.979 Lei | 96.493 Lei |
Lichiditate curentă
10.48
Lichiditate imediată
10.48
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.48 | 5.49 | 1.68 | 0.2 | 3.89 | 0.64 |
| Lichiditate imediată | 10.48 | 5.49 | 1.67 | 0.2 | 3.89 | 0.64 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro