Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIRO EXPERT SERVICES S.R.L.
Cod unic de înregistrare42538952 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020005461408
EUIDROONRC.J2020005461408
Data înființării26.05.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaBasarabia nr. 94, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
102.700
Profit (Lei)
31.649
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102.700 | 31.649 | 2.637 | 440 | 75.101 | 30.383 | 105.044 | 0 |
| 2024 | 117.350 | 47.551 | 3.963 | 49.130 | 107.020 | 55.504 | 113.394 | 0 |
| 2023 | 129.900 | 21.689 | 1.807 | 2.187 | 14.781 | 95.250 | 107.844 | 0 |
| 2022 | 128.900 | 110.189 | 9.182 | 2.908 | 59 | 121.004 | 118.155 | 0 |
| 2021 | 86.700 | 77.766 | 6.481 | 1.312 | 83 | 79.195 | 77.966 | 0 |
| 2020 | 11.700 | 9.423 | 785 | 351 | 108 | 9.866 | 9.623 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30.13%
Lichiditate curentă
69.05
Viteza rotație active
0.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30.13%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.82% | 40.52% | 16.7% | 85.48% | 89.7% | 80.54% |
| Marjă profit brut | 36.31% | 48.21% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 30.13% | 41.93% | 20.11% | 93.26% | 99.74% | 97.92% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
13 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.97 | 0.72 | 1.18 | 1.06 | 1.09 | 1.17 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 13 zile | 10.73 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
69.05
Lichiditate imediată
69.05
Pondere active imobilizate
71.2%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 69.05 | 1.13 | 43.55 | 41.61 | 60.36 | 28.11 |
| Lichiditate imediată | 69.05 | 1.13 | 43.55 | 41.61 | 60.36 | 28.11 |
| Pondere active imobilizate | 71.2% | 65.85% | 13.43% | 0.05% | 0.1% | 1.08% |
| Pondere active circulante | 28.8% | 34.15% | 86.57% | 99.95% | 99.9% | 98.92% |
©Firme.ro