Companie
Detalii identificare
Nume firmăBULDOEXCAVARI ISTVAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42542376 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1372/2020
EUIDROONRC.J12/1372/2020
Data înființării26.05.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4312
Această clasă include:
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pregatire a terenului
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
129.450
Profit (Lei)
13.896
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 129.450 | 13.896 | 1.158 | 154.881 | 304 | 50.200 | -104.377 | 1 |
| 2023 | 131.950 | 0 | 0 | 165.928 | 19.498 | 31.290 | -115.140 | 1 |
| 2022 | 73.387 | 0 | 0 | 247.527 | 134.737 | 28.051 | -84.739 | 1 |
| 2021 | 101.815 | 30.718 | 2.560 | 143.419 | 86.349 | 59.712 | 2.642 | 1 |
| 2020 | 20.206 | 0 | 0 | 169.168 | 119.774 | 21.525 | -27.869 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.31%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
2.56
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.31%
Profit net per salariat
13.896 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.73% | 0% | 0% | 30.17% | 0% |
| Marjă profit brut | 11.74% | 0% | 0% | 32.25% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -13.31% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 13.896 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 30.718 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.56
Viteza rotație stocuri
13.78
Durata medie încasare creanțe
30.06 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.56 | 2.6 | 0.45 | 0.7 | 0.14 |
| Viteza rotație stocuri | 13.78 | 51.3 | 37.83 | 10.7 | 11.92 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.06 zile | 37.41 zile | 77.88 zile | 44.21 zile | 85.15 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 129.450 Lei | 131.950 Lei | 73.387 Lei | 101.815 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
0.6%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.32 | 0.19 | 0.11 | 0.42 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 0.17 | 0.11 | 0.35 | 0.12 |
| Pondere active imobilizate | 0.6% | 38.39% | 82.77% | 59.12% | 84.77% |
| Pondere active circulante | 99.4% | 61.61% | 17.23% | 40.88% | 15.23% |
©Firme.ro