Companie
Detalii identificare
Nume firmăEPILPRO VICTORY TEAM S.R.L.
Cod unic de înregistrare42563727 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/1935/2020
EUIDROONRC.J23/1935/2020
Data înființării02.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaPovernei nr. 63, Oraş Bragadiru, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
348.504
Profit (Lei)
210.386
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 348.504 | 210.386 | 17.532 | 163.582 | 6.383 | 425.159 | 267.960 | 1 |
| 2024 | 267.779 | 109.513 | 9.126 | 131.064 | 8.470 | 232.347 | 109.753 | 1 |
| 2023 | 274.152 | 171.631 | 14.303 | 29.834 | 6.417 | 310.325 | 286.908 | 1 |
| 2022 | 239.186 | 100.500 | 8.375 | 10.912 | 7.583 | 219.106 | 215.777 | 2 |
| 2021 | 219.224 | 125.868 | 10.489 | 5.381 | 8.877 | 124.203 | 127.699 | 2 |
| 2020 | 56.300 | 1.631 | 136 | 36.461 | 10.179 | 28.113 | 1.831 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
60.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.51%
Lichiditate curentă
2.6
Viteza rotație active
0.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
60.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.51%
Profit net per salariat
210.386 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 60.37% | 40.9% | 62.6% | 42.02% | 57.42% | 2.9% |
| Marjă profit brut | 61.65% | 41.85% | 63.55% | 42.87% | 58.29% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 78.51% | 99.78% | 59.82% | 46.58% | 98.57% | 89.08% |
| Profit net per salariat | 210.386 Lei | 109.513 Lei | 171.631 Lei | 50.250 Lei | 62.934 Lei | 1.631 Lei |
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
60.4
Durata medie încasare creanțe
207.46 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.81 | 1.11 | 0.87 | 1.06 | 1.65 | 1.47 |
| Viteza rotație stocuri | 60.4 | 46.41 | 47.51 | 41.45 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 207.46 zile | 105.69 zile | 312.5 zile | 81.46 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 348.504 Lei | 267.779 Lei | 274.152 Lei | 119.593 Lei | 109.612 Lei | 56.300 Lei |
Lichiditate curentă
2.6
Lichiditate imediată
2.56
Pondere active imobilizate
1.48%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.6 | 1.77 | 10.4 | 20.08 | 23.08 | 0.77 |
| Lichiditate imediată | 2.56 | 1.73 | 10.21 | 19.55 | 23.08 | 0.77 |
| Pondere active imobilizate | 1.48% | 3.52% | 2.03% | 3.35% | 6.67% | 26.58% |
| Pondere active circulante | 98.52% | 96.48% | 97.97% | 96.65% | 93.33% | 73.42% |
©Firme.ro