Companie
Detalii identificare
Nume firmăMISTERIPHONE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 42615206 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1581/2020
EUIDROONRC.J12/1581/2020
Data înființării12.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9512
Această clasă include repararea şi întreţinerea echipamentelor de comunicaţii cum ar fi: -telefoane fără fir -telefoane celulare -echipamente modem -fax-uri -echipament de transmitere pentru comunicaţii ( de exemplu. routere, punţi, modemuri) -aparate de radio emisie-recepţie -camere profesionale video şi de televiziune
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea echipamentelor de comunicatii
Informații de contact
AdresaG-Ral Eremia Grigorescu nr. 102, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
379.330
Profit (Lei)
28.623
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 379.330 | 28.623 | 2.385 | 268.358 | 8.656 | 183.163 | -74.344 | 1 |
| 2024 | 4.564 | -181.786 | -15.149 | 140.157 | 5.993 | 32.310 | -99.360 | 1 |
| 2023 | 391.069 | 263.491 | 21.958 | 137.637 | 160.360 | 56.296 | 82.426 | 1 |
| 2022 | 287.537 | 176.605 | 14.717 | 35.268 | 53.924 | 345.703 | 364.495 | 1 |
| 2021 | 298.471 | 189.470 | 15.789 | 1.778 | 13.595 | 176.073 | 187.890 | 1 |
| 2020 | 19.604 | 0 | 0 | 8.198 | 4.996 | 1.622 | -1.580 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-38.5%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
1.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-38.5%
Profit net per salariat
28.623 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.55% | -3983.04% | 67.38% | 61.42% | 63.48% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.43% | 0% | 68.42% | 62.26% | 66.56% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -38.5% | 100% | 100% | 48.45% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 28.623 Lei | -181.786 Lei | 263.491 Lei | 176.605 Lei | 189.470 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.98
Viteza rotație stocuri
2.21
Durata medie încasare creanțe
10.42 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.98 | 0.12 | 1.81 | 0.72 | 1.57 | 2.96 |
| Viteza rotație stocuri | 2.21 | 0.4 | 44.01 | 0 | 0 | 560.11 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.42 zile | 1294.21 zile | 0.74 zile | 434.29 zile | 189.75 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 379.330 Lei | 4.564 Lei | 391.069 Lei | 287.537 Lei | 298.471 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
4.51%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.68 | 0.23 | 0.41 | 9.8 | 99.03 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.15 | 0.34 | 9.8 | 99.03 | 0.19 |
| Pondere active imobilizate | 4.51% | 15.65% | 74.02% | 13.49% | 7.17% | 75.49% |
| Pondere active circulante | 95.49% | 84.35% | 25.98% | 86.51% | 92.83% | 24.51% |
©Firme.ro