Companie
Detalii identificare
Nume firmăBILBAINA S.R.L.
Cod unic de înregistrare42624620 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1232/2020
EUIDROONRC.J22/1232/2020
Data înființării15.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaVasile Lupu nr. 124A, Iaşi, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
115.566
Profit (Lei)
-48.694
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115.566 | -48.694 | -4.058 | 174.655 | 51.101 | 42.140 | -81.414 | 0 |
| 2023 | 85.080 | 0 | 0 | 162.832 | 68.202 | 61.910 | -32.720 | 1 |
| 2022 | 206.174 | 188.130 | 15.678 | 92.170 | 8.702 | 271.878 | 188.410 | 1 |
| 2021 | 297.944 | 283.792 | 23.649 | 200 | 0 | 284.232 | 284.032 | 0 |
| 2020 | 181.018 | 96.443 | 8.037 | 20.340 | 0 | 116.983 | 96.643 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-42.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.81%
Lichiditate curentă
0.24
Viteza rotație active
1.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-42.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.81%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -42.14% | 0% | 91.25% | 95.25% | 53.28% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 93.83% | 97.95% | 54.28% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 59.81% | 0% | 99.85% | 99.92% | 99.79% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 188.130 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
49.33 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.24 | 0.65 | 0.73 | 1.05 | 1.55 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 49.33 zile | 32.68 zile | 7.91 zile | 16.37 zile | 11.48 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 85.080 Lei | 206.174 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.24
Lichiditate imediată
0.24
Pondere active imobilizate
54.81%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.24 | 0.38 | 2.95 | 1421.16 | 5.75 |
| Lichiditate imediată | 0.24 | 0.24 | 2.95 | 1421.16 | 5.75 |
| Pondere active imobilizate | 54.81% | 52.42% | 3.1% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 45.19% | 47.58% | 96.9% | 100% | 100% |
©Firme.ro