Companie
Detalii identificare
Nume firmăARCHTOUR CONCEPT S.R.L.
Cod unic de înregistrare42634518 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/1360/2020
EUIDROONRC.J13/1360/2020
Data înființării16.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaMaramureş nr. 11A, Constanţa, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
95.168
Profit (Lei)
-13.292
Număr angajați
1
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 95.168 | -13.292 | -1.108 | 75.837 | 2.361 | 9.792 | -63.684 | 1 |
| 2023 | 67.852 | 0 | 0 | 72.689 | 7.149 | 15.148 | -50.392 | 1 |
| 2022 | 77.299 | 0 | 0 | 58.408 | 9.511 | 857 | -48.040 | 1 |
| 2021 | 128.522 | 0 | 0 | 48.657 | 17.855 | 3.145 | -27.519 | 1 |
| 2020 | 58.643 | 23.760 | 1.980 | 7.929 | 14.187 | 17.702 | 23.960 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.87%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
7.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.87%
Profit net per salariat
-13.292 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.97% | 0% | 0% | 0% | 40.52% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 41.42% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.87% | 0% | 0% | 0% | 99.17% |
| Profit net per salariat | -13.292 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 23.760 Lei |
Viteza rotație active
7.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.83 | 3.04 | 7.46 | 6.12 | 1.84 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 95.168 Lei | 67.852 Lei | 77.299 Lei | 128.522 Lei | 58.643 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
19.43%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.21 | 0.01 | 0.06 | 2.23 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.21 | 0.01 | 0.06 | 2.23 |
| Pondere active imobilizate | 19.43% | 32.06% | 91.73% | 85.02% | 44.49% |
| Pondere active circulante | 80.57% | 67.94% | 8.27% | 14.98% | 55.51% |
©Firme.ro