Companie
Detalii identificare
Nume firmăTUDOR AUTOMATIK SPA& POOL S.R.L.
Cod unic de înregistrare42653595 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2020006638405
EUIDROONRC.J2020006638405
Data înființării19.06.2020 - 5 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaUioara nr. 3, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
359.518
Profit (Lei)
103.547
Număr angajați
0
Vechime
5 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 359.518 | 103.547 | 8.629 | 33.443 | 28.377 | 199.633 | 170.130 | 0 |
| 2024 | 183.732 | 24.377 | 2.031 | 27.668 | 36.159 | 82.655 | 66.583 | 0 |
| 2023 | 128.073 | 25.106 | 2.092 | 44.176 | 48.170 | 37.592 | 42.206 | 0 |
| 2022 | 82.191 | 11.462 | 955 | 8.765 | 0 | 25.865 | 17.100 | 0 |
| 2021 | 45.111 | 3.407 | 284 | 7.283 | 0 | 12.921 | 5.638 | 0 |
| 2020 | 31.473 | 2.031 | 169 | 6.530 | 0 | 8.761 | 2.231 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.86%
Lichiditate curentă
5.97
Viteza rotație active
1.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.86%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.8% | 13.27% | 19.6% | 13.95% | 7.55% | 6.45% |
| Marjă profit brut | 35.48% | 17.02% | 24.16% | 16.95% | 10.55% | 9.32% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 60.86% | 36.61% | 59.48% | 67.03% | 60.43% | 91.04% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
51.14 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.58 | 1.55 | 1.49 | 3.18 | 3.49 | 3.59 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 55.53 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 51.14 zile | 7.12 zile | 6.98 zile | 21.9 zile | 21.49 zile | 10.32 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.97
Lichiditate imediată
5.97
Pondere active imobilizate
12.45%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.97 | 2.99 | 0.85 | 2.95 | 1.77 | 1.34 |
| Lichiditate imediată | 5.97 | 2.99 | 0.85 | 2.78 | 1.77 | 1.34 |
| Pondere active imobilizate | 12.45% | 30.43% | 56.17% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 87.55% | 69.57% | 43.83% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro